01 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 • Довідник телефонів працівників
 • Регуляторна політика
 • Публічна інформація
 • Вакансії
 • Нормативно-правова база
 • Реєстр містобудівних умов та
 • РДА і громадськість
 • Децентралізація влади
 • Генеральні плани
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
  Вивчення громадської думки
  Відомості про район
 • Центр надання адмін послуг
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Місцевий бюджет
 • Ресурсний центр громад
  Прес-центр
 • Державний реєстр виборців
 • Оголошення
 • Відділ статистики інформує
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступність об'єктів
 • Паспорти бюджетної програми
 • Керівництво
 • Громадська рада при РДА
 • Реформи в Україні
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Порядок реєстрації
  Інвестиційний довідник
  Влада і громадськість
 • Соціальний захист населення
 • Євроатлантична інтеграція
 • COVID-19
 • Місцеві вибори 2020
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  баннер229

  Четвер, 02 липня 2020 17:19

  Протокол № 17.

  Протокол № 17

  засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної

  безпеки та надзвичайних ситуацій

   смт Ратне                                                                                   02 липня 2020 року         

          Головував:  голова районної державної адміністрації,  голова районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  

         Присутні: члени комісії (за списком).

         Запрошені: голова районної ради М.Макарук.

  1. Аналіз причин підвищення захворюваності населення та епідеміологічну ситуацію на території району, визначення протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної інфекції COVID-19.

          Доповідачі:

          Кузнецова Галина Сергіївна – завідувач  Камінь-Каширського відділення

  ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.

          Терещук Людмила Володимирівна - в.о. директора комунального підприємства підприємства «Ратнівський центр первинної медичної допомоги» Ратнівської районої ради.

          Заслухавши інформацію порядку денного та беручи до уваги рішення регіональної комісії ТЕБ та НС від 30.06.2020р. (Протокол№25),  з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної інфекції СОVID-19, КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

  1. З 02 липня 2020 року до окремого рішення у Ратнівському районі продовжити карантинні заходи та внести зміни у протокол № 16 комісії ТЕБ та НС від 23.06.2020р.,  а саме:

  -  дозволити роботу  закладів громадського харчування,  діяльність яких пов’язана з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, у тому числі під тентами, на верандах, за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох осіб за одним столом та вцілому не більше 10 осіб у закладі (без урахування дітей віком до 14 років) з 10-20.00 год. та  закладів соціальної сфери (лазні, спортивні зали,  салони краси, перукарні)  з 10-18.00год;

  - дозволити з 03.07.2020р. перевізникам внутрішнього районного сполучення виконувати перевезення пасажирів відповідно до маршрутів та графіку перевезень з дотримання санітарних  карантинних вимог;

  - районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області  спільно з   Ратнівськім районним  відділом поліції Головного управління Національної поліції  у Волинській області продовжити проведення перевірок дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування карантину, а саме стосовно дотримання режиму носіння масок, соціальної дистанції та здійснення заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, громадському транспорті.  Про кількість здійсненних перевірок і характер виявлених порушень щоденно  до 09.00год письмово інформувати Штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру районного рівня та сільських, селищних голів.

  - Ратнівському районному  відділу поліції Головного управління Національної поліції  у Волинській області щоденно інформувати Штаб  з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру районного рівня про складення упродовж доби органами поліції адміністративних протоколів за учиненими правопорушеннями на транспорті, передбачених статтею 44³КУпАП та посилити заходи ( утому числі із застосуванням електронного сервісу «Дій вдома») щодо проведення протиепідемічного розслідування, обстеження та контролю в осередках поширення COVID-19, зокрема стосовно нагляду за особами, які спілкувалися з хворим, роз’єднання контактних осіб, організації екстреної профілактики серед осіб, що імовірно могли бути інфіковані, організації поточної та заключної дезінфекції в епідемічних осередках, санітарно-просвітницької роботи з населенням.

           - припинити роботу магазинів промислових товарів, центрального ринку смт. Ратно, торгових рядів на період 04-05.07.2020 року;

           - на території  району не проводити богослужіння у храмах   різних релігійних   конфесій  04-05.07.2020 року. Сільським та селищним головам  довести  цю інформацію до відома керівників релігійних конфесій;

  - відновити  щоденну роботу військово-лікарської комісії (крім вихідних та святкових днів), та здійснювати огляд призовників не більше 5 осіб протягом робочого дня;

  -  адміністрації пункта пропуску «Доманове» спільно з Ратнівським  районним   відділом поліції Головного управління Національної поліції  у Волинській області врахувати в діяльності, що перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства (крім іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, та осіб, яких визнано біженцями або осіб, які потребують додаткового захисту) без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою кампанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією та діє на строк перебування в Україні.

  Особи, у якої відсутній поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, уповноваженою службовою особою підрозділу охорони державного кордону відмовляється у перетинанні державного кордону в порядку визначеному статтею 14 Закону України «Про прикордонний контроль».

  1. Сільським та селищним головам інформувати  мешканців  громад про  рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою обмеження їх перебування у громадських місцях, закладах громадського харчування та рекомендувати їм утриматись від поїздок до районного центру - смт.Ратно.
  2. Про стан підтоплення сільськогосподарських угідь та присадибних ділянок на території Ратнівського району внаслідок негоди 30.06.2020року.

          Доповідачі:

   Бойко Сергій Якович- завідувач сектору з питань цивільного захисту,

  мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохороними органами райдержадміністрації.

          Тимощук Михайло Іванович- начальник Ратнівського міжрайонного управління водного господарства.

           Калачук Микола Михайлович- Забродівський сільський голова

           Свіржевський Валерій Георгійович – Заболоттівський селищний голова

         Заслухавши інформацію порядку денного, КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію взяти до відома.
  2. Рекомендувати сільськогосподарським виробникам, які потерпіли

  внаслідок негоди, за необхідності звертатися за консультацією у відділ регіонального розвитку інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації

  1. Рекомендувати Ратнівському міжрайонному управлінню водного господарства укласти договори про наміри співпраці з сільськими радами, жителями сіл, селищ щодо спільних кроків по убезпеченню територій, присадибних ділянок, сільськогосподарських угідь від підтоплень.

          

  Голова районної державної адміністрації,

   голова районної комісії ТЕБ та НС                                         Володимир РУДИК

   Секретар комісії                                                                         Сергій Бойко

  Переглядів 1489
  Розробка: Відділ інформаційно-комп'ютерного
  забезпечення апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ратнівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44100, смт Ратне, вул.Центральна, 19, тел. (03366) 21492, факс 21492, 21730, E-mail: info@ratadmin.gov.ua
  © 2012 ratadmin.gov.ua