01 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 • Довідник телефонів працівників
 • Регуляторна політика
 • Публічна інформація
 • Вакансії
 • Нормативно-правова база
 • Реєстр містобудівних умов та
 • РДА і громадськість
 • Децентралізація влади
 • Генеральні плани
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
  Вивчення громадської думки
  Відомості про район
 • Центр надання адмін послуг
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Місцевий бюджет
 • Ресурсний центр громад
  Прес-центр
 • Державний реєстр виборців
 • Оголошення
 • Відділ статистики інформує
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступність об'єктів
 • Паспорти бюджетної програми
 • Керівництво
 • Громадська рада при РДА
 • Реформи в Україні
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Порядок реєстрації
  Інвестиційний довідник
  Влада і громадськість
 • Соціальний захист населення
 • Євроатлантична інтеграція
 • COVID-19
 • Місцеві вибори 2020
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  баннер229

  Вівторок, 21 липня 2020 17:03

  Протокол № 19.

                                                                         Протокол № 19

  засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

   смт Ратне                                                                                   21 липня 2020 року                

         Головував:  Голова районної державної адміністрації,  голова районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РУДИК В.Ф.

       

         Секретар     Завідувач сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної,       комісії:        оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами                             райдержадміністрації  БОЙКО С.Я.                                                         

         Присутні: члени Районної комісії (згідно із списком).

         Порядок денний:

  1. Про стан епідемічної ситуації в районі, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

                            СЛУХАЛИ:

          Кузнецову Галину Сергіївну – завідувача  Камінь-Каширського відділення

  ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.

          Заслухавши інформацію, з урахуванням її обговорення, беручи до уваги вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року № 588, якою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2»– із змінами(далі – Постанова), подання головного державного санітарного лікаря області, рішення регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 липня 2020 року (Протокол № 28), КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

   

  1. Взяти до виконання постанову Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року № 588, рішення Регіональної комісії ТБ таНС від 15.07.2020р. (Протокол №28) та з урахуванням аналізу епідемічної ситуації, продовжити на території району застосування протиепідемічних заходів, встановивши особливості діяльності та обмеження:

              1) для закладів, що надають послуги з розміщення, визначені Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів в закладах, що надають послуги з розміщення на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженими постановою головного державного санітарного лікаря України від 06 червня 2020 року № 36;

           2) здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень у внутрішньому та міжобласному сполученні  з обов’язковим  виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженими постановою головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 23;

          

                       3) роботу закладів дошкільної освіти здійснювати за умови виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженими постановою головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 25;

  1.   З урахуванням вимог Постанови,  роботу суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля  (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) здійснювати відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України від 02 червня 2020 року № 32.

                                                                                 Строк:  постійно протягом дії

                                                                                               протиепідемічних заходів

  1. З урахуванням вимог Постанови, роботу закладів культури  здійснювати відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України від 06 червня 2020 року № 35.

                                                                                 Строк:  постійно протягом дії

                                                                                               протиепідемічних заходів

            

  1. Сільським та селищним головам:

   1) забезпечити проведення щоденного моніторингу виконання протиепідемічних заходів під час роботи закладів харчування, установ соціальної сфери, дошкільної освіти, закладів культури, тощо;

  2) у разі ускладнення епідемічної ситуації невідкладно ініціювати проведення позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо перегляду впроваджених протиепідемічних заходів;

  3) спільно з Ратнівським відділом поліції Головного управління Національної поліції в області (Микола Карпук), районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області (Михайло Приступа) здійснювати регулярний  контроль за дотриманням перевізниками встановлених карантинних та протиепідемічних вимог під час перевезення пасажирів у населених пунктах транспортом загального користування.

                                                                           Строк: невідкладно

  1. Велимченському сільському голові (Анастасія Павлович) скасувати режим «простою», що був впроваджений на території сільської ради.
  2. Ратнівському відділу поліції Головного управління Національної поліції в області (Микола Карпук), районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області (Михайло Приступа):

  1) забезпечити здійснення заходів державного санітарно-епідеміологічного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, дотриманням протиепідемічних заходів під час карантину в громадському транспорті, закладах громадського харчування,установах соціальної сфери;

  2) продовжити проведення регулярних моніторингових перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах карантину, а саме стосовно дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті;

                                                                            Строк: постійно протягом дії

                                                                                         протиепідемічних заходів

    8.Сільським і селищним головам вжити заходів щодо усунення стихійної торгівлі на території сільських і селищних рад.

  - Ратнівському селищному голові (Володимир Кулик) спільно з приватним підприємцем, що є суб’єктом права власності на земельну ділянку  за адресою смт. Ратне, вул. Центральна, 47 вжити заходів щодо усунення стихійної торгівлі на згаданій території.

  -   Самарівському сільському голові (Микола Маргес) спільно з  Ратнівським відділом поліції  Головного управління Національної поліції в області (Микола Карпук), районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області (Михайло Приступа)  вжити заходів по припиненню функціонування стихійної торгівлі в с.Самари, вул.Соборна.

                                                                  Строк: до 31.07.2020р.

  1. Ратнівському відділу поліції Головного управління Національної поліції в області (Микола Карпук), забезпечити необхідні заходи реагування у разі звернень про порушення вимог законодавства щодо карантинних обмежень.

                                                                            Строк: постійно протягом дії

                                                                              протиепідемічних заходів

  1. Керівникові робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру районного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Ратнівського району, (Андрій Мельник) в межах повноважень, визначених у статті 75 Кодексу цивільного захисту України, у разі спалаху та значним збільшенням захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 у населених пунктах району, що підтверджено поданням головного державного санітарного лікаря області, невідкладно вирішувати питання щодо обмеження діяльності відповідних суб’єктів господарювання відповідно до вимог чинного законодавства. Про прийняте рішення негайно повідомляти суб’єктів господарювання, місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідні сільські та селищні ради, контролюючі органи.

                                                                           Строк: протягом дії

                                                                                        протиепідемічних заходів

  1. Районній групі моніторингу виконання вимог рішень місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 забезпечити проведення відповідного моніторингу та вжиття передбачених законодавством заходів реагування.

                                                                           Строк: постійно протягом дії

                                                                             протиепідемічних заходів

  1. Сільським та селищним головам, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади відповідно до повноважень з дотриманням вимог чинного законодавства забезпечити виконання Постанови та цього рішення Районної комісії.
  2. Про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів,

   задіяних під час збирання, зберігання, переробки врожаю та заготівлі грубих кормів, розташованих на території Ратнівського району.

  СЛУХАЛИ:

           Мицюка Олександра Сергійовича – начальника Ратнівського районного    сектору УДСНС України у Волинській області.

  Заслухавши інформацію та за результатами її обговорення, з метою недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів у 2020 році через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю,  КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію взяти до відома.
  2. Керівникам сільськогосподарських підприємств:

  1) забезпечити інструктаж працівників щодо додержання правил пожежної безпеки;

          2)  техніку, що задіяна в збиранні, переробці врожаю та заготівлі грубих кормів обладнати іскрогасниками, необхідним протипожежним інвентарем та засобами пожежогасіння;

            3) скласти схематичні плани протипожежного захисту врожаю з нанесенням смуг прокосів, обкосів, місця розташування зернотоків, скирт грубих кормів, місць встановлення заборонних знаків та перекриття тимчасових доріг. Обмежити в’їзд стороннього транспорту в поля та заборонити спалювання післяжнивних залишків.

            4) хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових та торф’яних масивів, автомобільних шляхів та залізниць обкошувати та оборювати;

            5) створити на базі сільськогосподарських підприємств добровільні пожежні дружини та про виконання цього рішення інформувати Ратнівський РС УДСНС у Волинській області до 31.07.2020р.

  1. Головам сільських, селищних рад ужити заходів щодо підвищення боєздатності місцевих пожежних команд та організувати цілодобове чергування в пожежних депо та на пристосованій для пожежогасіння техніці.    
  2. Ратнівському РС УДСНС у Волинській області спільно з відділом регіонального розвитку, та захисту довкілля райдержадміністрації провести обстеження сільськогосподарських підприємств щодо виконання заходів пожежної безпеки та рішень районної комісії ТБ та НС.

         

   Голова районної державної адміністрації,

   голова Районної комісії                                                         Володимир РУДИК

   

  Відповідальний секретар

  Районної комісії                                                                      Сергій БОЙКО

  Переглядів 1491
  Розробка: Відділ інформаційно-комп'ютерного
  забезпечення апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ратнівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44100, смт Ратне, вул.Центральна, 19, тел. (03366) 21492, факс 21492, 21730, E-mail: info@ratadmin.gov.ua
  © 2012 ratadmin.gov.ua