23 вересня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
  • Довідник телефонів працівників
  • Регуляторна політика
  • Публічна інформація
  • Вакансії
  • Нормативно-правова база
  • Реєстр містобудівних умов та
  • РДА і громадськість
  • Децентралізація влади
  • Генеральні плани
  • Очищення влади
  • Управління юстиції
    Вивчення громадської думки
    Відомості про район
    Центр надання адмін послуг
  • РДА звітує
  • Правове забезпечення
  • Місцевий бюджет
  • Ресурсний центр громад
    Прес-центр
  • Державний реєстр виборців
  • Оголошення
  • Відділ статистики інформує
  • Запобігання проявам корупції
  • Доступність об'єктів
  • Паспорти бюджетної програми
  • Керівництво
  • Громадська рада при РДА
  • Реформи в Україні
  • Центр зайнятості інформує
  • Безоплатна правова допомога
  • Порядок реєстрації
    Інвестиційний довідник
    Влада і громадськість
  • Соціальний захист населення
  • Євроатлантична інтеграція
  • АРХІВ НОВИН

    « Вересень 2018 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1 2
    3 4 5 6 7 8 9
    10 11 12 13 14 15 16
    17 18 19 20 21 22 23
    24 25 26 27 28 29 30

    баннер229

    Довідник телефонів працівників РДА (0)

    Ратнівська районна державна адміністрація

    Харлампович Андрій Адамович

    Голова райдержадміністрації

     3-00-68

     

     

    Савлук Євген Петрович

    перший заступник голови РДА

    2-16-30

     

     

    Матвійчук Сергій Степанович

    заступник голови РДА

    2-28-67

     

     

    Юзепчук Світлана Іванівна

    керівник апарату РДА

    2-17-03

     

     
             

    Шевчук Віта Степанівна

    начальник відділу внутрішньої та інформаційної політики  РДА

    2-11-18

     

     

     

           

    Середа Наталія Володимирівна

    головний спеціаліст відділу внутрішньої та інформаційної політики  РДА

    2-18-04

     

     

    Мазурик Людмила Михайлівна

    головний спеціаліст відділу внутрішньої та інформаційної політики  РДА

    2-11-18

     

     

    Бондаренко Антон Володимирович

    працівник райдержадміністрації з питань інформаційних технологій апарату РДА 2-16-50    
             

    Колєснік Наталія Василівна

    завідувач юридичного сектору апарату РДА

    2-18-04

     

     
     Старушик Ірина Анатоліївна спеціаліст юридичного сектору апарату РДА  2-18-04    

     

           

    Дудкевич Наталія Романівна

    начальник відділу управління персоналом апарату РДА

    2-95-08

     

     
    Колядюк Ольга Анатоліївна провідний спеціаліст відділу управління персоналом апарату РДА 2-95-08    
             

    Баранчук Тетяна Трохимівна

    начальник загального відділу апарату РДА

    2-17-30

     

     
    Мазурик Зоя Сергіївна головний спеціаліст з організаційних питань загального відділу апарату РДА 2-18-04    

     

           

    Марчук Наталія Яківна

    головний спеціаліст загального відділу апарату РДА

    2-17-30

       

    Філіпчук Ганна Сергіївна

    провідний спеціаліст загального відділу апарату РДА

    2-17-30

     

     
    Хомич Юлія Володимирівна Діловод загального відділу апарату РДА

    2-95-08 (факс)

    2-15-82

       

     Григорук Олена Пилипівна

     секретар керівника загального відділу апарату РДА  2-17-30    

    Волот Людмила Павлівна

    начальник відділу – адміністратор відділу  «Центр надання адміністративних послуг» апарату РДА

    2-14-59

     

     

    Мартинюк Валентина Яківна 

    адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг»  апарату РДА

    2-14-59

     

     

    Космін Тетяна Іванівна

    адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату РДА

    2-14-59

       

    Прокоп’єва Світлана Йосипівна

    начальник відділу - державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації РДА

    -

     

     

    Левчук Олена Василівна

    державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації

    2-14-59

     

     

    Ващук Сергій Федорович

    державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації      

    Неводнічик Анжела Іванівна

    начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА

    3-01-38

     

     

    Косинська Руслана Миколаївна

    головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА

    3-01-38

       
             

    Бойко Сергія Якович

    завідувач сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними ораганами апарату РДА

    2-11-80

     

     
    Новіков Руслан Володимирович провідний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними ораганами апарату РДА 2-11-80    
             

    Кульбачинська Ольга Михайлівна

    начальник відділу –головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА

    2-17-21

     

     

    Рибачук Лариса Миколаївна

    головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА

    2-17-21

     

     

    Здольнік Вадим Олександрович

    водій відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА

    2-15-82

     

     

    Шмиговський Володимир Степанович

    сторож відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА

    2-15-82

     

     

    Прокопчук Тетяна Василівна

    прибиральник службових приміщень відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА

    2-15-82

     

     

     

     

    ВІДДІЛИ ТА УПРАВЛІННЯ      
    Данилевич Сергій Валерійович начальник управління регіонального розвитку РДА 2-13-25    

    Приймачук Микола Миколайович

    заступник начальника управління - начальник відділу будівництва, інфраструктури та житлово-комунального господарства управління регіонального розвитку РДА   

    2-18-33

     

     

    Панасюк Олександр Миколайович

    головний спеціаліст управління регіонального розвитку  РДА

     

     

     

    Бохенська Еліна В’ячеславівна

    головний спеціаліст управління регіонального розвитку  РДА         

    2-18-33

     

     

    Арсенюк Людмила Петрівна

    головний спеціаліст відділу будівництва, інфраструктури та житлово-комунального господарства управління регіонального розвитку РДА          

    2-18-60

     

     

    Куничник Оксана Петрівна

    спеціаліст відділу будівництва, інфраструктури та житлово-комунального господарства управління регіонального розвитку РДА   

    2-13-25

       
     Ковч Павло Олексійович начальник відділу земельних питань, екології та сільського господарства управління регіонального розвитку РДА  2-17-17    
    Дудка Тетяна Петрівна головний спеціаліст відділу земельних питань, екології та сільського господарства управління регіонального розвитку РДА      
    Лавренюк Галина Станіславівна головний спеціаліст відділу земельних питань, екології та сільського господарства управління регіонального розвитку РДА      
             

    Шнит Іван Іванович

    завідувач сектору містобудування та  архітектури РДА - головний архітектор району

    2-22-84

     

     
             

    Ковч Сергій Анатолійович

    начальник служби у справах дітей РДА

    2-16-72

     

     

    Михальчук Оксана Мірчівна

    головний спеціаліст  служби у справах дітей РДА

    3-01-34

     

     

    Гурська Юлія Михайлівна

    головний спеціаліст-юрист служби у справах дітей РДА 3-01-34    

     

           
             

    Горнік Олена Дмитрівна

    начальник відділу культури РДА

    2-15-85

     

     

    Семенюк Галина Адамівна

    головний спеціаліст відділу культури РДА

    2-15-85

     

     

     

           

    Ковч Людмила Софронівна

    начальник управління фінансів РДА

    3-01-32

     

     

    Борецька Ольга Сергіївна

    заступник начальника управління-начальник бюджетного відділу управління фінансів РДА

    2-16-43

     

     
             

    Бебес Микола Федорович

    начальник управління соціального захисту РДА

    2-17-31

     

     

    Лукашук Зоя Володимирівна

    заступник начальника управління соціального захисту РДА

    2-16-35

     

     
             

    Головій Наталія Іванівна

    завідувач архівного сектору РДА

    2-17-79

     

     

    Приймачук Наталія Петрівна

    головний спеціаліст архівного сектору РДА

    2-17-79

     

     

     

           

    Андросюк Валентин Степанович

    начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА

    3-01-43

     

     

    Дейнека Валентина Миколоївна

    голова профспілки працівників освіти

    -

     

     

    Данилюк Тетяна Миколаївна

    головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА

    -

     

     

    Царук Микола Іванович

    головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА

    2-18-60

     

     

    Ковч Дмитро Миколайович

    сторож відділу освіти, молоді та спорту РДА

    2-15-82

     

     
             

     

           
    Розробка: Відділ інформаційно-комп'ютерного
    забезпечення апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Ратнівська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
    Адреса: 44100, смт Ратне, вул.Центральна, 19, тел. (03366) 21492, факс 21492, 21730, E-mail: info@ratadmin.gov.ua
    © 2012 ratadmin.gov.ua