Версія для друку
П'ятниця, 16 листопада 2018 09:19

Легальна зайнятість для безробітних Ратнівщини

Бюро правової допомоги уже декілька років поспіль є надійним соціальним партнером служби зайнятості. З метою підвищення рівня правової обізнаності громадян 14 листопада у Ратнівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Легальна зайнятість» за участю головного спеціаліста Бюро правової допомоги Євгенії Супрунюк .

Під час семінару  провідний фахівець з профорієнтації Ратнівської філії ВОЦЗ ознайомила присутніх із перевагами легальної зайнятості, наслідками нелегального працевлаштування, окреслила відмінності в працевлаштуванні за трудовими та цивільно-правовими договорами, акцентувала увагу на проблемах отримання заробітної плати «у конверті», що позбавляє людей соціального захисту. Були обговорені ризики нелегального працевлаштування за кордоном та надані контакти, де можна проконсультуватися до від’їзду.

Євгенія Супрунюк порушила питання оформлення трудового договору, прав та обов’язків роботодавців і працівників, відповідальності роботодавців за використання найманої праці без оформлення трудових відносин.

Спеціаліст бюро правової допомоги  також ознайомила присутніх із змістом основних положень Закону України «Про безоплатну правову допомогу», пояснила, які правові послуги включає безоплатна правова первинна та вторинна допомога, хто є суб’єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу, який порядок звернення за її наданням.

На завершення заходу присутні отримали вичерпні відповіді на запитання, інформаційні матеріали із циклу «Легальна зайнятість» та брошури з інформацією про безоплатну правову допомогу.

Переглядів 352