Версія для друку
Середа, 13 листопада 2019 15:27

Більшість молодих людей нечітко уявляють собі ким бути та де продовжити навчання після школи.

Більшість молодих людей нечітко уявляють собі ким бути та де продовжити навчання після школи. Усвідомлений вибір фаху – це, насамперед, знання про світ професій, адже щороку з'являються нові спеціальності й напрями роботи. Учнівській молоді вкрай необхідна повна інформація про актуальність тієї чи іншої професії, вимоги до неї, її особливості.

Щоб розповісти про послуги служби зайнятості, надати інформацію школярам про реальний стан ринку праці району, затребувані професії і де їх можна здобути, фахівці Ратнівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для учнів 9 класів загальноосвітньої школи №2 смт. Ратне.

Під час зустрічі профорієнтаторка Леся Захарчук розповідала про професії реального часу, про ті, які стануть актуальними в майбутньому, ТОП-підприємства регіону та потреби у кваліфікованих кадрах чи спеціалістах. Школярі разом зі спеціалістом центру зайнятості обговорили питання як уникнути помилок і розчарувань при виборі майбутнього професійного шляху, виконали вправу «Формула вибору професії», подискутували про місце молоді на ринку праці. Щоб детальніше дізнатися про послуги служби зайнятості, фахівець запропонувала скористатися QR-кодом. Старшокласникам презентували онлайн платформу «МОЯ професія: консультаційна мережа».  Для невеличкої розминки, учні поділившись на 3 команди, відгадували зашифровані професії.

Переглядів 340