21 січня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 • Довідник телефонів працівників
 • Регуляторна політика
 • Публічна інформація
 • Вакансії
 • Нормативно-правова база
 • Реєстр містобудівних умов та
 • РДА і громадськість
 • Децентралізація влади
 • Генеральні плани
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
  Вивчення громадської думки
  Відомості про район
 • Центр надання адмін послуг
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Місцевий бюджет
 • Ресурсний центр громад
  Прес-центр
 • Державний реєстр виборців
 • Оголошення
 • Відділ статистики інформує
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступність об'єктів
 • Паспорти бюджетної програми
 • Керівництво
 • Громадська рада при РДА
 • Реформи в Україні
 • Центр зайнятості інформує
 • Безоплатна правова допомога
 • Порядок реєстрації
  Інвестиційний довідник
  Влада і громадськість
 • Соціальний захист населення
 • Євроатлантична інтеграція
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  баннер229

  Середа, 30 травня 2012 08:19

  Економіка

  До основного статистичного кола промислових підприємств району в частині реалізації промислової продукції відносяться ПРАТ «Ратнівський молокозавод», ДП «Вітаут» ЗАТ «Карпіс», Промислова продукція ДП „Ратнівське ЛМГ”, ТзОВ «Волиньліспром», Ратнівське міжгосподарське спеціалізоване лісогосподарське підприємство, Ратнівське виробниче управління житлово - комунального господарства та ПРАТ «Ратнівське РТП».

  Промисловими підприємствами району протягом січня – листопада 2018 року було реалізовано продукції на суму 114 млн. 600,6 тис. грн.

  В розрахунку на одного жителя району обсяг реалізованої промислової продукції протягом січня – листопада поточного року становить 2195 грн.

  Протягом січня – вересня 2018 року було прийнято в експлуатацію житла загальною площею 9781 метрів квадратних.

  Станом на 1 січня 2019 року балансоутримувачами майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, району укладено 35 договорів оренди приміщень, з них 14 договорів із суб’єктами малого підприємництва, у двох випадках надано в оренду під аптечні заклади.

           Здійснюється стимулювання підприємницької ініціативи безробітних. Ратнівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості. Для безробітних організовуються семінари, тренінги, навчання з орієнтації на підприємницьку діяльність.

  Протягом 2018 року районною філією Волинського ОЦЗ на підвищення кваліфікації за навчальною програмою „підприємець-початківець” направлено 4 безробітні.

  П'ять безробітних отримають кошти для відкриття власної справи загальною сумою 97,0 тис.грн.

  Протягом 2018 року проведено реєстрацію 172 фізичних осіб – підприємців, 180 припинили свою діяльність.

   

  Станом на 1 січня 2019 року в районі нараховувалось 1008 фізичних осіб підприємців.

  Розвивається мережа закладів торгівлі, послуг та ресторанного господарства. В районі функціонує один ринок в смт Ратне, де розміщено 384 контейнери та м’ясо - молочний павільйон на 50 торгівельних місць.

  В смт Заболоття для здійснення ринкової торгівлі рішенням сесії Заболоттівської селищної ради від 25 вересня 2013 року № 22/5 «Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Забсервіс» для обслуговування ринкових торгових рядів та передачу в постійне користування» було затверджено технічну документацію і передано у власність КП «Забсервіс» ділянки площею 0,5708 га та 0,2262 га на території смт Заболоття по вул. 1 Травня. На даний час на ринкових торгових рядах розміщено 303 торгівельні споруди (металеві конструкції), які обслуговуються КП «Забсервіс».

  Рішенням сесії Заболоттівської селищної ради від 05.02.2014 року № 25/6 «Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення торгових тимчасових об`єктів дрібнороздрібної торгівлі» було затверджено технічну документацію і передано у власність комунальному підприємству «Забсервіс» земельну ділянку площею 0,5655 га по вул. Стадіонній. КП «Забсервіс» виготовлено документацію на право власності на дану земельну ділянку.

  У даний час влаштовано під`їздні шляхи, підготовлено територію для встановлення торгівельних палаток, облаштовано окрему надвірну вбиральню. По переведенню торгівельних палаток на вищезгадану територію, буде встановлено сміттєвий бак.

  У більшості сіл району працюють у визначені дні стихійні ринки, на яких можна придбати товари повсякденного попиту.

  В районі функціонує 299 об’єктів роздрібної торгівлі, (магазини по торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами), 34 заклади ресторанного господарства та 27 об'єктів побутового обслуговування населення.

  Підприємствами, для яких основним видом діяльності є надання послуг протягом січня – вересня 2018 року реалізовано їх на 8 млн 623,0 тис.грн.

  Станом на 1 липня 2018 року прямі іноземні інвестиції зареєстровані у семи  підприємствах району, загальна сума яких становить 6 млн. 766,1 тис. дол. США,

  У розрахунку на 1 жителя району припадає 129,6 дол. США прямих іноземних інвестицій.

  Протягом січня – вересня 2018 року суб’єктами господарювання освоєно капітальних інвестицій на суму 114 млн 251,0 тис.грн.

  На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», розпорядження голови облдержадміністрації від 1 липня 2014 року № 233 «Про організацію виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» райдержадміністрацією прийнято розпорядження від 4 липня 2014 року № 161 «Про Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Ратнівської районної державної адміністрації» з визначенням дат, з яких ці послуги будуть надаватися.

  Виділено приміщення площею 103 м.кв, облаштовано 5 робочих місць для роботи адміністраторів центру, підключено Інтернет, підведено 2 телефонні лінії. Центр забезпечений стендами для розміщення актуальної інформації, інформація про роботу центру розміщена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

  Вхід до Центру облаштований пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями. На прилеглій до Центру території є місце для безкоштовної стоянки автомобільного транспорту його відвідувачів. На вході до приміщення  розміщена  інформаційна вивіска. Центр облаштований офісними меблями, засобами зв’язку (модемом та виділеною лінією), комп’ютерною і офісною технікою.

  Для збереження документів, справ, журналів обліку/реєстрації у Центрі є в наявності відповідне приміщення (архів). Забезпечено належні умови для збереження бланків документів суворого обліку, а також оформлених на них документів.

  Відвідувачі можуть безкоштовно отримати необхідні бланки для заповнення їх в приміщенні Центру. Крім того, для збереження власного часу бланки можна завантажити із сайту Центру надання адміністративних послуг (рубрика «адміністративні послуги»). Реквізити рахунків для сплати за надання адміністративних послуг знаходяться в адміністраторів Центру, для зручної оплати за надання послуг в ЦНАПі встановлено POS – термінал.

         З 1 жовтня 2014 року Центром надання адміністративних послуг райдержадміністрації надаються послуги з питань реєстрації бізнесу та реєстрації речових прав на нерухоме майно, Держгеокадастру, сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації, з 1 березня 2017року одна послуга Міграційної служби. 

         Жителі району мають можливість отримати 71 адміністративну послугу.

         На ці адміністративні послуги затверджено інформаційні та технологічні картки, заповнені зразки заяв, всі вони розміщені на стенді Центру.

         Протягом 2018 року через Центр надано 20765 адміністративних послуг.

  У 2018 році        Корпус Миру США в Україні розпочав співпрацю з НВК №1-гімназія смт Ратне, саме сюди прибув волонтер Кіран Свамі з Нью Йорку, який буде працювати у закладі протягом 2 років.

  У 2018 році спільно з міжнародною Програмою  «U-LEAD з Європою» на території Забродівської громади реалізується проект по створенню ЦНАП. Згідно Меморандуму сільською радою виконані роботи по ремонту адмін-приміщення сільської ради в с. Заброди,  в т.ч. приміщення під майбутній ЦНАП. Всього виконано робіт на 482 тис. грн.  Програма, зі своєї сторони, забезпечить ЦНАП меблями, комп’ютерною та оргтехнікою, програмним забезпеченням та проведе навчання персоналу. Строк завершення реалізації проекту І квартал 2019 року.

  У рамках створення ЦНАП Заболоттівської селищної ради, який реалізується за підтримки програми  «U-LEAD з Європою» 14 серпня 2018 року підписано Декларацію про наміри та отримано технічне завдання, проект має бути реалізований до 01 квітня 2019 року.

  Загалом розвиток транскордонного співробітництва сприяє об’єднанню зусиль суб’єктів для розв’язання спільних проблем прикордонних регіонів, здійсненню євроінтеграційних заходів на районному рівні.

  У 2018 році впроваджуються заходи євроінтеграційного прикордонного співробітництва, зокрема реалізовується проект «Підвищення якості транспортної інфраструктури на прикордонній території Польщі, Білорусі та України» (реципієнт − Забродівська сільська рада) Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», який передбачає будівництво нових доріг: вулиці Молодіжна, Річна, Шевченка та Лесі Українки в с. Заброди та вулицях Короленка, 8 березня, Пушкіна в с. Лучичі (всього протяжність становить 4,25 км).

  Очікувана сума гранту для української сторони – 257 727, 98 євро (близько 7 740 000 грн), всього очікувана вартість проекту для України – 287 364, 42 євро (близько 8 600 000 грн). Проект розпочато, підписані грантовий контракт та угода про партнерство між польською, білоруською та українською стороною. Проведено тендерну процедуру. Переможцем стало ТОВ «Ідея» м. Ковель. Вартість робіт  складатиме 744,5 тис. грн.

  Реалізуються проекти в рамках Територіального співробітництва країн Східного партнерства Транскордонної Програми «Білорусь-Україна»:

  -   «Від пізнання культури сусіднього народу – до зміцнення партнерства і взаєморозуміння» (колишня Заліська сільська рада Ратнівського району (аплікант), нині Заболоття ОТГ, Дивинська сільська рада Кобринського району (Білорусь) (партнер)).  Підписано грантовий контракт на 98 492 євро грантових коштів для української сторони, 112 798 євро – загальна вартість проекту для України.

  Проведено в рамках проекту: вступна конференція, ознайомчі і навчальні поїздки, робочі зустрічі, концерти та майстер-класи, заходи з популяризації української літератури, візуалізації проекту, придбано 100 стільців для клубу та костюми для аматорського колективу села Заліси, молодіжний інтеграційний табір «Однакові в культурних відмінностях» та ремонт будинку культури села Заліси. Витрачено коштів у сумі 82 236 євро (станом на 30.11.18 року).

  Також в рамках проекту передбачається розробка Плану розвитку прикордонного співробітництва у галузі культури між Ратнівським районом Волинської області і Кобринським районом Брестської області до 2022 року. 6 листопада 2018 року в смт Ратне проведене робоче засідання з підготовки зазначеного документу.

  «Народна творчість без кордонів» (Відділ ідеологічної роботи, культури і в справах молоді Малоритського виконавчого комітету (Білорусь) (аплікант), Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА (Україна) (партнер).

   За грантовим контрактом − 39 442,5 євро – грант української сторони, 43 825 євро – загальна вартість проекту для України.

  Проведено вступну конференцію, майстер-класи з ткацтва у м. Малорита та смт Ратне, робочі зустрічі, проведено ремонтні роботи приміщення та закуплено обладнання для гуртків, проведено міжнародний фольклорний фестиваль за участі творчих колективів з Білорусі та України «Народна творчість без кордонів».

   Сума витрачених коштів – 132 177, 24 грн − місцевий бюджет (співфінансування); 887 033, 18 грн − грантові кошти (станом на 30.11.18 року).

  Для того, щоб презентувати економічні та інвестиційні можливості, культурні та історичні надбання району, ознайомити з природнім та ресурсним потенціалом під час участі у міжнародних конференціях, бізнес-форумах та інших заходах було розроблено буклет (який перекладено на англійську мову) та «Інвестиційний паспорт», саме його та іншу корисну для інвестора інформацію розміщено у вкладці «Інвестиційний довідник» на сайті РДА.

  Переглядів 6163 Останнє редагування Четвер, 10 січня 2019 15:47
  Розробка: Відділ інформаційно-комп'ютерного
  забезпечення апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ратнівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44100, смт Ратне, вул.Центральна, 19, тел. (03366) 21492, факс 21492, 21730, E-mail: info@ratadmin.gov.ua
  © 2012 ratadmin.gov.ua