24 листопада 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 • Довідник телефонів працівників
 • Регуляторна політика
 • Публічна інформація
 • Вакансії
 • Нормативно-правова база
 • Реєстр містобудівних умов та
 • РДА і громадськість
 • Децентралізація влади
 • Генеральні плани
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
  Вивчення громадської думки
  Відомості про район
  Центр надання адмін послуг
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Місцевий бюджет
 • Ресурсний центр громад
  Прес-центр
 • Державний реєстр виборців
 • Оголошення
 • Відділ статистики інформує
 • Запобігання проявам корупції
 • Фінансовий контроль
 • Паспорти бюджетної програми
 • Керівництво
 • Громадська рада при РДА
 • Реформи в Україні
 • Центр зайнятості інформує
 • Безоплатна правова допомога
 • Порядок реєстрації
  Інвестиційний довідник
  Влада і громадськість
 • Соціальний захист населення
 • Євроатлантична інтеграція
 • АРХІВ НОВИН

  « Листопад 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30      

  баннер229

  Середа, 30 травня 2012 08:20

  Молодь та спорт

   Всеукраїнський семінар «Кузня захисників України»

  22–24 квітня у Білій Церкві (Київська область) Мінмолодьспорту спільно із управлінням молоді та спорту Київської ОДА, «Всеукраїнським об’єднанням військово-патріотичних організацій» провели Всеукраїнський семінар «Кузня захисників України».

  Мета заходу – узагальнення та популяризація кращого досвіду військово-патріотичного виховання молоді в регіонах Україні. Участь у семінарі взяли 100 учасників із 22 регіонів України, які є керівниками та представниками військово-патріотичних клубів, об’єднань учасників АТО та молодіжних організацій.

  Для учасників заходу проводилися теоретичні і практичні заняття щодо методів національно-патріотичного виховання, українського впоряду і церемоніалів, школи виживання як основи загартування молоді, домедичної підготовки та новітніх аспектів військової підготовки за стандартами НАТО, фізичного загартування через військовий рукопашний бій, було обговорено поетапні кроки, необхідні для розвитку військово-патріотичного виховання, створення військово-патріотичних осередків в регіонах України. Також відбувалися тактичні навчання з використанням пейнтбольного обладнання.

  Начальник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Микола Ляхович провів лекцію про формування національно-патріотичної і оборонної свідомості молоді.«Перш, ніж давати молоді мілітарні знання, ми повинні сформувати національну свідомість, громадянську відповідальність та повагу до українських самобутних цінностей, зокрема мови і культури, а також популяризувати серед підростаючого покоління стандарти країн НАТО», – наголосив Микола Ляхович. Він закликав учасників семінару створювати робочі групи в своїх областях щодо підготовки і проведення подібних семінарів на місцевому рівні.

  На завершення семінару представники військово-патріотичного руху зі всієї України на центральній площі міста вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО. Учасники заходу також висловили надію та побажання щодо проведення подібних семінарів у наступних роках.

                                                                                     

  Про стан розвитку фізичної

  культури і спорту в районі

           Інформуємо, що відповідно до положення реалізацію державної політики у сфері фізичної культури і спорту покладено на сектор молоді та спорту райдержадміністрації, а саме безпосередньо на головного спеціаліста сектору.

     В районі працює  дитячо-юнацька спортивна школа та районна організація ВФСТ „Колос”.

    Організація – центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в районі не створена із-за відсутності коштів. Спортивних клубів в районі не зареєстровано.

             До послуг жителів району є 1 стадіон, 100 спортивних майданчиків, 34 гімнастичні майданчики з тренажерним обладнанням, 30 футбольних полів, 20 спортивних залів і ряд інших майданчиків.

    Фізкультурно-масову та спортивну роботу в районі проводять 65 фізкультурних працівників. Фізкультурну освіту має 59 осіб.

    Всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи щороку охоплюється понад 4 тис. жителів району, в тому числі 2,9  тис. учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів та дошкільних навчальних закладів.

    З метою реалізації державної політики з питань фізичної культури та спорту в районі розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30 січня 2012 року № 37 було схвалено Проект Районної цільової Програми розвитку фізичної культури і спорту  на 2012-2016 роки, а рішенням сесії районної ради від 24 лютого 2012 року № 13/12 її затверджено. З місцевого бюджету на організацію та проведення спортивно-масових заходів було виділено у 2014 році 20 тис. грн, у 2015 році – 20тис. грн.

    Основними спортивно-масовими заходами є районна спартакіада «Здоров’я» серед колективів фізичної культури сільських та селищних рад (далі – Спартакіада) та спортивні ігри школярів району.

     У 2015 році Спартакіада включає в себе такі види спорту як міні-футбол (чол.), волейбол (чол.), волейбол пляжний (чол.), футбол (чемпіонат та Кубок – чол.), шахи (чол., жін.), шашки (чол., жін.), теніс настільний (чол., жін.).

  В січні  провели Чемпіонат р-ну з міні-футболу серед КФК сільських та селищних рад, де взяло участь 17 команд з 24 сільських та селищних рад.

  В лютому проведено першість смт Ратне з міні-футболу серед КФК підприємств, установ та організацій, де взяли участь 10 команд; в селі Велимче - турнір з волейболу, пам’яті воїна – інтернаціоналіста Миколи Заліпи; районний Фестиваль «Мама, тато, я - спортивна сім’я» та взяли участь в обласному фестивалі.

  В березні провели Чемпіонат району з волейболу, де взяло участь 19 команд колективів фізичної культури сільських та селищних рад.

  В червні у с. Самари відбувся міжнародний турнір з футболу, пам’яті вчителя фізичної культури Володимира Сорочука.

    В липні відбулась першість району з пляжного волейболу (чоловіки), де взяло участь 11 команд.  Були проведені змагання до Дня Селища, Дня Молоді, Дня Незалежності України,  Дня Конституції України.

    В грудні буде проведено першість району з настільного тенісу, шахів і шашок.

    Команди району успішно виступають на обласних змаганнях: спартакіаді „Здоров’я” серед державних службовців, спартакіаді „Спортивне довголіття – „Спорт для всіх – радість життя” серед ветеранів, спартакіаді «Волинь спортивна» з дзюдо, волейболу (юнаки), футболу, легкої атлетики, боротьби вільної.

           Проведена районна Спартакіада серед допризовної молоді, а також команда району взяла участь в обласній Спартакіаді в м. Володимирі-Волинському.

           В районі  щороку відзначається день працівника фізичної культури та спорту. Кращим ветеранам і діючим спортсменам, а також кращим фізкультурним працівникам вручаються грамоти та подарунки  від районної державної адміністрації та районної ради.

           Ратнівська дитячо-юнацька спортивна школа функціонує відповідно до Статуту, затвердженого головою районної ради 24 грудня 2013 року, і підпорядковується районній раді, а в межах делегованих повноважень – відділу освіти райдержадміністрації.   

            Відповідно до наказу Міністерства України молоді та спорту від 10 грудня 2013 року № 1216 „Про затвердження Положення про надання категорій спортивним школам”, затвердженого в Міністерстві юстиції України 25 грудня 2013 року за № 2201/24733, Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 05 листопада 2008 року № 993 із змінами, згідно з рішенням постійно діючої районної комісії з розгляду матеріалів для надання  категорії дитячо-юнацькій спортивній школі (протокол від 07 березня 2014 року №1) Ратнівській дитячо-юнацькій спортивній школі надано другу категорію строком на 4 роки до 14 березня 2018 року.

              Протягом року, з метою підвищення мотивації та зацікавленості вихованців, росту їх спортивної майстерності проводилися шкільні змагання, товариські зустрічі зі спортсменами інших районів, турніри районного та міжрайонного рівня. Юні спортсмени ДЮСШ взяли участь в усіх обласних змаганнях, на які були офіційно запрошені за програмою  «XІІІ Спортивних ігор школярів Волині». Зокрема, взяли

  участь у змаганнях з баскетболу (хлопці) – ІІІ місце, волейболу (дівчата) – ІІІ, волейболу (хлопці), футболу, легкої атлетики, «Старти надій», «Нащадки козацької слави», легкоатлетичного кросу.

           Гарний результат показала команда Ратнівського району у змаганнях«Зірниця», посівши І місце.

  Хороші результати показали також вихованці відділення футболу (тренери  Кортилісець С.В., Копишинський Ю.В.), які є лідерами у дитячо-юнацькій футбольній лізі Волині (юнаки  2002-2003 р.н.).  На Спортивних іграх школярів Волині з волейболу дівчата зайняли третє місце (тренер Тарасюк А.Л.)

  На базі Ратнівської ДЮСШ був проведений традиційний турнір з міні-футболу серед юнаків 2004-2005 року народження, в якому взяли участь 6 команд Волинської області. Друге місце виборола команда Ратнівської ДЮСШ (тренер Остапук В.І.). У м. Ковель на змаганнях «Шкіряний м’яч» серед учнів 2003 року народження друге місце в області зайняли вихованці Копишинського Ю.В.

  Вихованці відділення вільної боротьби (тренер Мілєхін С.М.)  неодноразово займали призові місця на обласних змаганнях та турнірах.

  В приміщенні ДЮСШ займаються спортом у спортивному залі (32х16), двох борцівських залах (18х9) та (12х9) і тренажерному залі, а також в літній період використовуються стадіони «Колос» і «Будівельник».

           За минулий рік підготовлено 125 юних спортсменів - розрядників, які мають ІП-ІІ юнацький розряд. Загалом у Ратнівській ДЮСШ та її філіях на даний час працюють 15 тренерів-викладачів з видів спорту, займаються спортом 437 учнів, 128 - волейболом, 205 - футболом (найбільше - 65 спортсменів-розрядників ), 36 – вільною боротьбою, 21 - легкою атлетикою та 47 - баскетболом. Крім цього, ДЮСШ є філією Федерації дзюдо Волині, де займається 15 учнів та філією Волинської обласної ДЮСШ з видів боротьби – 24 учні.

          

  Завідувач                                                                                      Т.М.ХИТРИЧ

  Про підсумки проведення оздоровчої

  кампанії у 2015 році

          

           Початку оздоровчої кампанії в районі  передував ряд заходів. Питання організації оздоровлення та відпочинку дітей розглядалося при формуванні бюджету на 2015 рік на засіданнях постійних  комісій районної ради: з питань освіти, культури, духовності, спорту та у справах сім’ї і молоді 13 січня 2015 року; з питань бюджету, фінансів, цін, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розвитку територій та здійснення державної регуляторної політики - 16 січня 2015 року. 19 травня цього року проведено спільну нараду-навчання керівників навчальних закладів, заступників директорів з виховної роботи, директорів пришкільних таборів, медичних працівників, кухарів та комірників з питань дотримання безпеки перебування і харчування дітей в дитячих закладах відпочинку, проведення організаційно-виховної роботи в літній період (в т.ч. в таборах з денним перебуванням дітей). Нараду-навчання проведено із залученням представників органів державного контролю і нагляду та методистів  райметодкабінету відділу освіти.

  27 травня 2015 року на засіданні районної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення  оздоровлення та відпочинку дітей був затверджений  План заходів з реалізації у 2015 році  Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2011- 2015 роки.

  З 02 по 17 червня в районі працювало 10 таборів з денним перебуванням при загальноосвітніх навчальних закладах, в яких відпочило протягом 14 днів 350 дітей. Зокрема: дитина-сирота-1, дітей-інвалідів - 20, дітей, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС - 50, дітей з багатодітних сімей - 95, з  малозабезпечених - 116, талановитих та обдарованих – 43, дітей, батьки яких мобілізовані або беруть участь  у проведенні АТО – 21 та 1 дитина  внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, 3 дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.  Вартість харчування становила 10 грн. на 1 дитину в день.

           З метою вивчення та популяризації досвіду роботи проведено районний  огляд-конкурс на кращу організацію роботи таборів, а також забезпечена участь в обласному етапі конкурсу, на який відправлені матеріали табору НВК „ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця.  Виховна робота в таборах була поєднана з активним відпочинком дітей. Культурно-масові заходи, які організовувались у таборах відпочинку, були спрямовані на формування в дітей здорового способу життя, патріотичних почуттів та розвиток лідерських якостей.

            Кожен оздоровчий табір мав свою візитівку, кожен загін – девіз,  пісню, речівку. Щоденно з дітьми  проводилися різноманітні екскурсії, походи, конкурси, розваги, тощо. Виховний процес в таборах здійснювався відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів і здібностей, стану здоров’я та з урахуванням вікових особливостей дитини. Проведені заходи сприяли підвищенню національної свідомості дітей.

            Відпочинок в таборах поєднував в собі працю, спорт, туризм. Обов’язковою складовою була пропаганда здорового способу життя та спортивно-масова робота:  фіззарядка, змагання, рухливі ігри.

           З 03 по 05 червня у с.Тур на узбережжі оз. Святого проходив  туристсько-краєзнавчий зліт-змагання серед учнівської молоді та педагогічних працівників Ратнівщини, в якому брали участь 312 учнів і 150 їх наставників із 36 загальноосвітніх навчальних закладів району.

            Відповідно до заходів з організації змістовного дозвілля, відпочинку та оздоровлення учнів влітку 2015 року, розроблених у всіх загальноосвітніх навчальних закладах, більше 5 тис. учнів охоплено екскурсіями, одно-, двох- і трьохденними туристичними походами та подорожами.

            З  обласного  бюджету  на  оздоровлення  та  відпочинок дітей  пільгових категорій виділено 176,3 тис.грн. субвенції, що на 34,2 тис.грн. менше, ніж у минулому році. За кошти субвенції з обласного бюджету 60 дітей з району оздоровилось в «Дитячому оздоровчому таборі ім. Ю.О.Гагаріна» Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ, що знаходиться у м. Скадовськ.  З них: 17 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 1 дитина-інвалід,  14 дітей з багатодітних та 14 дітей з малозабезпечених сімей, талановитих та обдарованих – 11, 2 дітей, які перебувають на диспансерному обліку та 1 дитина працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.  Окрім цього, за залишок коштів субвенції з обласного бюджету на суму 17,160 тис.грн оздоровилось 5 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування і 1 дитина з малозабезпеченої сім’ї у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір «Світязь», що знаходиться у с.Пульмо Шацького району.

           В державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м.Одеса) з початку року оздоровлено 11 дітей, ще 4 дитини планується оздоровити під час ХІІ тематичної зміни. За санаторно-курортними путівками, виділеними управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації, оздоровлено 91 дитина, що перебуває на диспансерному обліку, в тому числі 4 дитини, позбавлені батьківського піклування і 10 дітей-інвалідів.

                     50 дітей за кошти профспілки працівників освіти відпочили у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» і 3 дитини за коштипрофспілки

  працівників охорони здоров’я відпочили у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку “Чайка”.

           Станом на 10 листопада 2015 року за бюджетні кошти забезпечено оздоровленням та відпочинком 543 дитини пільгових категорій, а всього оздоровлено 601 дитину.  

           Показники по оздоровленню і відпочинку дітей у 2015 році  за  формами додаються ( Таблиці1-3).

  Таблиця 1

  Показники щодо чисельності дітей, які забезпечені  послугами з оздоровлення та відпочинку 

  Всього дітей шкільного віку

  (з 7 - 17 років включно) за даними головного управління статистики

  Заплановано  охопити оздоров-ленням та відпочинком

  Всього забезпечено оздоровленням та відпочинком

  З них:

  Забезпечено оздоровленням

  (21 день)

  Забезпечено відпочинком

  (14 днів)

  7942

  120

  601

  172

  429

   

  Таблиця 2

  Показники по охопленню  оздоровленням та відпочинком

  дітей пільгових категорій станом на 10.11.2015 року

  Із них за пільговими категоріями

  Загальна чисельність дітей пільгових категорій

  Планується охопити оздоровлен -

  ням та відпочинком дітей пільгових категорій

  Забезпечено оздоровлен-ням та відпочинком дітей пільгових категорій

  Всього

  Із них:

  оздоров-ленням

  відпочин-ком

  6977

  120

          543

       171

      372

  Із них  за пільговими категоріями

  Із них  за пільговими категоріями

  Із них  за пільговими категоріями

  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

  36

  36

  27

  26**

  1

  дітей - інвалідів

  121

  4

  33

  13

  20

  дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи

  537

  -

  50

  -

  50

  дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій

  -

  -

  -

  -

  -

  дітей з багатодітних сімей

  2839

  30

  110

  15

  95

  дітей з  малозабезпечених сімей

  1123

  10

  135

  19

  116

  дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві 

  -

  -

  -

  -

  -

  дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь  у проведенні АТО*

  65

  8

  22

  -

  22

  дітей  внутрішньо переміщених осіб

  12

  2

  1

  -

  1

  дітей, які перебувають на диспансерному обліку

  902

  20

  81

  81

  -

  талановитих та обдарованих дітей

  1152

  8

  80

  16

  64

  дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села

  190

  2

  4

  1

  3

  * включені діти демобілізованих

     

   

   

   

  **1дитина, позбавлена батьківського піклування, є дитиною  внутрішньо переміщених осіб

  Таблиця 3

  Показники щодо чисельності дітей, які забезпечені  послугами з оздоровлення та відпочинку  за межами області

  Всього забезпечено оздоровленням та відпочинком

  дітей за межами області

  З них:

  Забезпечено оздоровленням в дитячих закладах оздоровлення

  (21 день)

  Забезпечено відпочинком у дитячих закладах відпочинку

  (14 днів)

   позамісь-ких

  санатор-ного типу

  дитячих центрах

  з денним перебуван-ням

  праці і відпочин-ку

  наметових містечках

  98

  61

  26

  11

  -

  -

  -

          

  Завідувач                                                                                      Т.М.ХИТРИЧ

   

  ЗАТВЕРДЖУЮ 

                ЗАТВЕРДЖУЮ

  Начальник відділу освіти

  райдержадміністрації

  _______________В.С. Андросюк

  ________________ 2014 року

                Завідувач сектору молоді та             спорту райдержадміністрації

                 _________________Т.М. Хитрич

                 _______________ 2014 року

  ПОЛОЖЕННЯ

  про проведення районного конкурсу соціальної реклами «Відповідальність починається з мене»

  І. Загальні положення

  1. Районний конкурс соціальної реклами «Відповідальність починається з мене» (надалі – Конкурс) проводиться в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

  2. Конкурс спрямований на популяризацію здорового способу життя в молодіжному середовищі, профілактику і запобігання проявам негативної поведінки серед молоді, виявлення та підтримку талановитої молоді.

  3. Конкурс проводиться з метою патріотичного, правового, естетичного виховання молоді через створення соціальних тематичних робіт, пропагуючих здоровий спосіб життя.

  4. Головною умовою соціальної реклами є тематика здорового способу життя та обов’язкове інформування про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене».

  6. Під соціальною рекламою організатори розуміють інформацію будь-якого виду, що розповсюджується в будь-якій формі, яка спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей, і розповсюдження якої не має на меті отримання прибутку.

  II. Завдання Конкурсу

  1. Пропаганда здорового, активного способу життя, формування у молоді позитивної мотивації на збереження та поліпшення свого здоров’я.

  2.   Активізація молодіжного руху.

  3. Оновлення форм інформаційно-просвітницької роботи щодо формування здорового способу життя.

  4. Підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнопаління, алкоголізму та наркоманії.

  5. Інформування щодо проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

   

  III. Учасники Конкурсу

  1. Учасниками Конкурсу є представники учнівської, студентської та трудової молоді.

  2. В Конкурсі приймають участь особи віком 14-35 років.

  IV. Організація проведення Конкурсу

  1. Загальне керівництво підготовкою та проведенням Конкурсу здійснюється сектором молоді та спорту райдержадміністрації за участю відділів освіти, культури райдержадміністрації.

  2. Журі Конкурсу здійснює оцінку робіт, представлених на Конкурс та своїм рішенням визначає переможців.

  3. Організатори Конкурсу мають право використовувати конкурсні роботи під час підготовки і видання інформаційних матеріалів та в інших некомерційних цілях зі збереженням права інтелектуальної власності автора, а саме: розміщення конкурсної роботи на безоплатній основі в некомерційних цілях в мережі Інтернет, використання її на зовнішніх рекламних носіях, у засобах масової інформації.

  V. Умови проведення Конкурсу та критерії оцінювання

  1. Для участі в Конкурсі необхідно представити намальовані плакати, малюнки, виконані у будь-якій техніці: графіка, гуаш, масло, кольорові олівці, фломастери тощо.

  3. Роботи надсилаються або приймаються у секторі молоді та спорту райдержадміністрації за адресою смт Ратне, вул. Центральна, 19, каб.22 не пізніше 30 грудня 2014 року.  

  4. Конкурсна робота надсилається разом з інформацією про виконавця. Зразок заявки на участь у Конкурсі наведений у додатку 1.

  5. Подана робота обов’язково має містити гасло «Відповідальність починається з мене».

  9. Подання Заявки на участь у Конкурсі відповідно до цього Положення означає повну згоду конкурсанта з умовами участі, порядком організації та проведення Конкурсу.

  10. Критерії оцінювання:

  -​ відповідність меті і завданням Конкурсу;

  - оригінальність ідеї;

  - обов’язкова наявність гасла «Відповідальність починається з мене»;

  - художній рівень та якість оформлення робіт.

  11. Роботи, що не відповідають вимогам, до розгляду не беруться.

  VІ. Підсумки і нагородження

  1. Переможці і учасники Конкурсу нагороджуються грамотами і подарунками за рахунок коштів, виділених на виконання заходів цільової соціальної програми «Молодь Ратнівщини» на  2012-2015 роки.

  2. Переможці визначаються: за І місце - один учасник, ІІ і ІІІ місце – по 3 учасника. Учасники, роботи яких не займуть призових місць, можуть бути відзначені заохочувальними призами.

  3. Підсумки  Конкурсу та роботи переможців будуть опубліковані на сайті райдержадміністрації.

          

  Додаток 1

  до Положення про проведення

  районного конкурсу соціальної

  реклами «Відповідальність

  починається з мене»

  ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

  1. ПІБ учасника (повністю).

  2. Дата народження.

  3. Назва учбового закладу, місце роботи, тощо.

  4. Контактні дані: поштова адреса місця проживання, e-mail, контактні телефони.

  6. Назва конкурсної роботи.

  З умовами Конкурсу ознайомлений(а) та згоден(а).

  Як автор, не заперечую проти розміщення конкурсної роботи на безоплатній основі в некомерційних цілях в мережі Інтернет, на зовнішніх рекламних носіях, для публікацій у друкованих виданнях та засобах масової інформації.

  Відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року № 2297-VI «Про захист персональних даних» даю згоду Організаторам Конкурсу використовувати надані мною персональні дані для складання та опублікування списків учасників Конкурсу, створення та відправки нагородних документів, оформлення звітних документів, організації участі у виставках і соціальних рекламних кампаніях.

  Дата                                                                                       Підпис

                                                                                                                              

  РАТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

  ВІДДІЛ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

  НАКАЗ

    по відділу молоді та спорту райдержадміністрації

   

  05 червня  2014 року                       смт Ратне                                        № 11

     Про проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції

  «Відповідальність починається з мене» в районі

             На виконання наказу Міністерства молоді та спорту України від 21 січня 2014 року  №104 «Про затвердження Положення про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене», відповідно до наказууправління у справах молоді та спорту облдержадмінстрації від 06 березня 2014 року №81-од "Про проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» в області" з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі

              НАКАЗУЮ :

              1. Забезпечити проведення в районі Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»  (далі - Акція)  згідно з положенням про Акцію.

             2. Покласти відповідальність за планування, організацію і проведення Акції на головного спеціаліста відділу Царука М.І.

             3. Фінансові витрати на проведення  Акції віднести на рахунок відділу по КФК 091103.

             4. Щороку до 01 липня і 31 грудня надсилати управлінню у справах молоді та спорту облдержадміністрації інформацію про результати проведення Акції за відповідними формами.

             5. Контроль за виконанням  наказу залишаю за собою.

  Начальник                                                                                             Т.М.ХИТРИЧ

  ЗАТВЕРДЖУЮ

  Голова районної

  державної адміністрації

  ЦЕПУХ Л.Г.

  10.06.2014 року

  СКЛАД

  координаційної ради інформаційно-профілактичної акції
  «Відповідальність починається з мене»

  Голова координаційної ради

  ЦЕПУХ                                      - голова райдержадміністрації

  Лариса Григорівна

  Заступник голови координаційної ради

  ХИТРИЧ                                    - завідувач сектору молоді та спорту  райдержадміністрації

  Тамара Миколаївна                  

  Члени координаційної ради:

  ДЕНИСЮК                               - головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації

  Олександр Федорович 

  КЛІЩЕВСЬКА                         - заступник головного лікаря Ратнівської центральної районної лікарні з дитинства і пологової допомоги   

  Галина Василівна                       

  КОВЧ                                        - начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

  Сергій Анатолійович 

  КОСТЮЧИК                           - директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

  Ірина Петрівна                         

  НАЗАРУК                               - старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВС України у Волинській області

  Тарас Вікторович                     

  САВЛУК                                 - начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації

  Євген Петрович                     

  ТАРАСЮК                              - начальник СДІМ РВ УМВС України у Волинській області

  Олександр Кирилович 

  ЦАРУК                                     - головний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації

  Микола Іванович                      

                              

                                                                                                                                                                         Додаток до листа  управління у справах  молоді та спорту  облдержадміністрації

                                                                                                                              від 27.05.2014 № 606/01-09/2-14

   Мережа  позаміських закладів оздоровлення та відпочинку Волинської області,

  які будуть функціонувати в 2014 році та здійснювати оздоровлення дітей

  Назва

  закладу

  Місцезнаходжен-ня

  Власники

  (директори таборів)

  Контактні телефони

  Власність

  Графік проведення змін

  Вартість путівки

  (грн.)  

  1.

  «Барвінок»

  с. Павлівка Іваничівського району

  Чернюк

  Ростислав Іванович

  Марчук

  Василь Прокопович

  724-768,

  095-870-30-40,

  23-194,               

  098-808-29-80

  райком профспілки працівників  агропромислового комплексу

  03.06.-23.06.

  25.06.-15.07.

  17.07.-06.08.

  2436

  (21 день)

  2.

  «Веселка»

  с. Терешківці Горохівського району

  Дзецько

  Галина  Андріївна

  0(279)96-802,

  098-294-54-72,

  0(279)22-944

  райком профспілки працівників  агропромислового комплексу

  01.06.-21.06.

  23.06.-13.07.

  14.07.-03.08.

  04.08.-24.08.

  2583

  (21 день)

  3.

  «Супутник»

  с. Світязь

  Шацького району

  Грановський

   Василь Григорович

  050-986-12-72,

  723-159

  067-219-89-76

  0(255)95-131

  обком профспілки працівників освіти і науки

  07.06.-21.06.

  23.06.-07.07.

  09.07.-23.07.

  25.07.-08.08.

  1960

  (14 днів)

  4.

  «Чайка»

  с. Світязь

  Шацького району

  Шахраюк Віталій Федорович

  Звонов

  Вячеслав Володимирович

  067-332-10-87

  0(255)94-834

  067-756-70-95

  обком профспілки працівників охорони здоров’я

  15.06.-05.07

  08.07.-28.07.

  31.07.-20.08.

  2709

  (21 день)

  5.

  Імені Олега Кошового

  с. Дачне

  Ківерцівського району

  Сабурова

  Ольга Миколаївна

  Мацюк Леонід Борисович

  725-515,

  099-023-97-51

  095-822-76-03

  обком профспілки працівників державних  установ

  10.06.-30.06.

  03.07.-23.07.

  25.07.-14.08.

  2688

  (21 день)

  6.

  «Сонячний»

  с. Гаразджа 

  Луцького району

  Толстіхін Леонід Миколайович

  Павлюк

  Катерина Ярославівна

  241-035,  

  797-528,

  050-930-30-34

  050-930-30-38

  управління освіти і науки облдержадміністрації (центр туризму, спорту та екскурсій)

  03.06.-23.06.

  26.06.-16.07.

  19.07.-08.08.

  11.08.-24.08.

  2142

  (21 день),

  1428

  (14 днів)

  7.

  «Ровесник»

  с.Забороль

  Луцького району

  Гребенюк

  Олег Володимирович

  Данильчук

   Ігор Євгенович

  050-644-71-03

  066-429-12-77,

  47-222

  управління освіти Луцького міськвиконкому

  12.06.-02.07.

  05.07.-25.07.

  2121

  (21 день)

  8.

  «Оберіг»

  с.Уховецьк Ковельського району

  Кульцман

  Роман Ярославович

  Шворак Ірина Юріївна

  0(252)59-400

  068-563-75-07

  095-247-09-93

  відділ освіти Ковельської  райдержадміністрації

  01.06.-21.06.

  23.06.-13.07.

  15.07.-04.08.

  06.08.-26.08.

  2226

  (21 день)

  9.

  «Прикордонник»

  с.Литовеж Іваничівського району

  Остапюк

  Микола Павлович

  Кльофа Володимир Михайлович

  0(272)31-794

  063-228-67-42

  097-711-19-73

  управління освіти Нововолинського міськвиконкому

  03.06.-23.06.

  25.06.-17.07.

  19.07.-06.08.

  08.08.-28.08.

  1575

  (21 день)

  10.

  «Світязь»

  с. Пульмо

  Шацького району

  Вірковський

  Валентин Петрович

  Гнатюк Володимир Вікторович

  095-864-31-34,

  27-700

  096-879-70-45

  29-500

  управління освіти і науки облдержадміністрації  (Володимир-Волинська спеціалізована   школа-інтернат  І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки»)

  01.06.-21.06.

  23.06.-13.07.

  15.07.-04.08.

  06.08.-26.08.

  2688

  (21 день)

                                                                                                 Додаток до листа  управління

                                                                                             у справах молоді та спорту

                                                                                   облдержадміністрації

                                                                                               від 27.05.2014 № 606/01-09/2-14

  Список посадових осіб,

  до яких можна звернутись з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей

  Контактна особа

  Посада

   

  Телефони

  Хитрич

  Тамара Миколаївна

  Начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації

  сл. 2 2155

  Андросюк

  Валентин Степанович

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації

  сл. 3 0143

  Данилюк Надія Володимирівна

  Начальник міжрайонного відділення Фонду соціального страхування з тимчасовою втратою працездатності

  сл. 2 2669

  Кліщевська

  Галина Василівна

  Заступник головного лікаря центральної районної лікарні з дитинства і пологової допомоги

  сл. 3 0116

  Карпюк

  Роман Петрович

  Заступник голови обласної державної адміністрації, голова обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей

  сл.   778 122

  Дмитришин

  Ігор Ярославович

  Заступник начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, заступник голови обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей

  сл.   740 016

  Загрева

  Валентина Ярославівна

  Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, заступник голови обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей

  сл.   727 197

   Яремчук

  Любов Богданівна

  Завідувач сектору оздоровлення та відпочинку дітей управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, секретар обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей

  сл.   234 380

   

   

  НАКАЗ по відділу молоді та спорту райдержадміністрації №7

  Про проведення Всеукраїнського місячника „Спорт для всіх – спільна турбота” в районі у 2014 році

  Переглянути

  Про участь у фестивально-конкурсних

  програмах у ДПУ «МДЦ «Артек»

  Служба фестивальних програм ДПУ «МДЦ «Артек» проводить роботу з підбору учасників фестивалів 2014 року, які будуть проходити на базі зазначеного дитячого оздоровчого центру. Просимо провести відповідну інформаційну роботу серед талановитих та обдарованих дітей міст і районів області та рекомендувати їм участь у заочних відбіркових конкурсах з таких програм:

  1. II Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої творчості «З днем народження, Артек!» (29-30 травня - 18-19 червня). Учасники - діти від 9 до 17 років, які працюють у жанрах: сучасна та естрадна хореографія, вокал, циркове мистецтво та види мистецтв видовищних театралізованих форм. Під час фестивалю буде проходити новий мистецький проект для дітей - Міжнародний конкурс виконавців естрадної пісні.

  2. IX Міжнародний конкурс-фестиваль «Щасливі долоні» серед талановитих та обдарованих дітей (22-23 червня - 12-13 липня). До участі у відбірковому турі та конкурсних програмах запрошуються талановиті діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які мають досягнення в спорті, мистецтві (вокал, хореографія, образотворче мистецтво - живопис). Прийом заявок за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Витяг з Положення та заявки у додатку №5. Для участі у відбірковому турі та концертних програмах фестивалю запрошуються дитячі хореографічні, вокальні, циркові колективе та шоу-групи. Заявки та відеоматеріали від колективів надсилати Укрпоштою за адресою, вказаною в заявці.

  3. XVI Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Наша земля - Україна» (9-10 серпня - 29-30 серпня). Учасники - діти від 9 до 17 років, які працюють у жанрах: народно-сценічна ореографія, фольклор, вокал, інструментальний фольклор, декоративно-прикладне мистецтво.

  4. XVI Міжнародний хоровий конкурс-фестиваль «Артеківські зорі» (2-3 вересня - 22-23 вересня). До участі запрошуються дитячі хорові колективи, вокальні ансамблі та солісти (академічний вокал та інші жанри вокального мистецтва).

  Відповідно до Положень, затверджених Міністерством соціальної політики і зареєстрованих в Міністерстві юстиції України та з метою відбору талановитих дітей і колективів для участі у фестивальних программах, Міжнародний дитячий центр «Артек» проводитиме заочні відбіркові конкурси з 20 січня до 20 березня 2014 року.

  Детальна інформація про терміни фестивалів та положення про проведення конкурсів у повному обсязі розміщені на сайті: www.artek.ua, телефон для довідок: (0654)36-34-24.

  ДОДАТКИ Переглянути

  Підсумкова таблиця

  Районної спартакіади „Здоров’я” серед КФК сільських та селищних рад 2013 року

  з/п

  Сільська,

  селищна рада

  міні-

  фут

  бол

  очки

  волей-бол

  очки

  фут

  бол

  очки

  пляж .

  волейб.

  очки

  фести

  валь

  очки

  кубок

  фут

  бол

  очки

  шахи

  очки

  шашки

  очки

  н/теніс

  очки

  зняті за не уча

  сть*

  сума очок

  заг

  ком.

  місце

  1.

  Ратнівська

  ІІ

  90

  4

  75

  5

  144

  І

  50

  ІІ

  180

  ІІ

  90

  4

  37

  1

  50

  4

  37

  -

  753

  І

  2.

  Заболоттівська

  11

  48

  17

  28

  12

  88

  8

  29

  9

  112

  9

  56

  1

  50

  7

  31

  1

  50

  -

  492

  5

  3.

  Велимчанська

  14

  37

  ІІ

  90

  5(0,6)

  86

  ІІ

  45

  ІІІ

  160

  13

  40

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  -90

  368

  9

  4.

  Видраницька

  7

  64

  15

  34

  4

  150

  5

  35

  5

  144

  І

  100

  3

  40

  4

  37

  ІІІ

  40

  -

  644

  ІІІ

  5.

  Височненська

  20

  19

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -30

  11

  96

  н/у

  -

  6

  33

  2

  45

  8

  29

  -30

  192

  14

  6.

  Гірниківська

  6

  68

  н/у

  -

  6

  136

  н/у

  -30

  8

  120

  4

  75

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  -120

  279

  12

  7.

  Гутянська

  н/у

  -

  16

  31

  8(0,6)

  72

  н/у

  -30

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  -120

  -17

  23

  8.

  Датинська

  13

  40

  І

  100

  н/у

  -

  н/у

  -30

  15

  68

  н/у

  -

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  -120

  88

  19

  9.

  Жиричівська

  16

  31

  9

  56

  6(0,6)

  81

  12

  22

  17

  56

  н/у

  -

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  -90

  156

  15

  10.

  Забродівська

  4

  75

  10

  52

  ІІІ

  160

  9

  27

  10

  104

  6

  68

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  7

  31

  -60

  457

  7

  11.

  Заліська

  н/у

  -

  6

  68

  н/у

  -

  11

  23

  4

  150

  н/у

  -

  7

  31

  8

  29

  11

  23

  -

  324

  11

  12.

  Залухівська

  18

  25

  н/у

  -

  9

  112

  н/у

  -30

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  5

  35

  -90

  82

  20

  13.

  Замшанівська

  І

  100

  14

  37

  8

  120

  13

  21

  7

  128

  7

  64

  5

  35

  6

  33

  9

  27

  -

  565

  4

  14.

  Здомишельська

  15

  34

  13

  40

  н/у

  -

  10

  25

  12

  88

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  -90

  97

  18

  15.

  Кортеліська

  8

  60

  7

  64

  11

  96

  н/у

  -30

  16

  62

  11

  48

  2

  45

  9

  27

  н/у

  -30

  -60

  342

  10

  16.

  Межиситівська

  н/у

  -

  н/у

  -

  ІІ(0,6)

  108

  н/у

  -30

  н/у

  -

  10

  52

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  -120

  40

  21

  17.

  Млинівська

  12

  44

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -30

  13

  80

  н/у

  -

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  -120

  4

  22

  18.

  Поступельська

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -

  -

  -

  н/у

  19.

  Прохідська

  17

  28

  8

  60

  4(0,6)

  90

  6

  33

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  -90

  121

  16

  20.

  Річицька

  5

  72

  5

  72

  ІІ

  180

  ІІІ

  40

  І

  200

  ІІІ

  80

  8

  29

  5

  35

  6

  33

  -

  741

  ІІ

  21.

  Самарівська

  ІІІ

  80

  11

  48

  І

  200

  н/у

  -30

  6

  136

  5

  72

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  -120

  416

  8

  22.

  Оріхівська

  19

  22

  н/у

  -

  7

  128

  н/у

  -30

  н/у

  -

  н/у

  -

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  ІІ

  45

  -90

  105

  17

  23.

  Турська

  10

  52

  12

  44

  І(0,6)

  120

  4

  37

  14

  74

  12

  44

  9

  27

  3

  40

  10

  25

  -

  463

  6

  24.

  Щедрогірська

  9

  56

  ІІІ

  80

  10

  104

  7

  31

  н/у

  -

  14

  37

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  н/у

  -30

  -90

  218

  13

  -30 очок, зняті за не участь у змаганнях з пляжного волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу*

  н/у – не брали участі в змаганнях

  Підготували: Царук М.І. 0680348361, Ковач С.П. 0966509085

  Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

  Інститутом історії України НАН України та Міжнародним благодійним фондом національної пам'яті України за підтримки Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України проводиться Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

  Метою конкурсу є збирання джерел усної історії – це можуть бути родинні перекази, інтерв'ю та спогади безпосередніх учасників та свідків подій минулого тощо. До участі у конкурсі організатори прагнуть долучити учнів та вчителів загальноосвітніх шкіл, студентів і викладачів вищих навчальних закладів, громадські організації, місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування – усіх, хто цікавиться історією України.

  Вимоги до проектів: До участі у конкурсі допускаються мультимедійні проекти у вигляді аматорських документальних та постановочних (ігрових) фільмів та відеороликів, придатних для перегляду на комп’ютері зі стандартним програмним забезпеченням. Тривалість фільму не може перевищувати 6 хвилин.У перших кадрах має бути чітко вказано авторів та назву конкурсної роботи.

  До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc прізвище, ім'я та по-батькові автора (авторів), домашню адресу, місце роботи або навчання, контактні телефони та електронні адреси.

  Учасники: учні старших класів під керівництвом педагогів, батьків, або без такого, молодіжні громадські організації та творчі спілки.

  Календарний план конкурсу:

  1 вересня 2013 року – початок конкурсу;

  1 листопада 2013 року – завершення прийому проектів;

  Січень 2014 року – оголошення результатів конкурсу та презентація робіт-переможців.

  Контакти:

  Конкурсні роботи слід надсилати виключно на електронну адресу оргкомітету конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Подання конкурсних робіт триває до листопада 2013 року

  Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція«Відповідальність починається з мене»

  Шановні друзі!

  З 4 березня УКРІНФОРМ за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини проводить другий Всеукраїнський конкурс юнацьких творчих робіт під загальною назвою «Майбутнє моє і моєї країни».

  Запрошуємо юних авторів віком аід 12 до 17 років розкрити свій талант у літературно-публіцистичних творах! За бажанням тексти можна проілюструвати фотографіями та відео.

  Докладніше дізнатися про умови конкурсу можна на нашому сайті: shkofa.ukr1nforiw.ua

  Талановиті автори, яких визначить компетентне журі, будуть нагороджені цінними подарунками! Ми сподіваємося, що абсолютно всі учасники матимуть задоволення від творчих змагань, спілкування та можливості поділитися з друзями власними мріями й планами на майбутнє.

  УвагаІ

  Ви також можете стати юними журналістами Укрінформу, створивши та розмістивши на нашому сайті справжні новини - короткі та ємні за змістом! Напишіть про цікаві події, ідо відбуваються у вашому місті, школі, спортивній секції.

  Не знаєте, як це правильно зробити?

  Завітайте на наш сайт (розділ майстер-класи), де знайдете правила написання інформаційних повідомлень для інформагентства в повній відповідності журналістським стандартам, а також наші контакти.

  Бажаємо успіху!

  Ініціативна група конкурсу

  Ви також можете стати юними журналістами Укрінформу, створивши та розмістивши на нашому сайті справжні новини - короткі та ємні за змістом! Напишіть про цікаві події, ідо відбуваються у вашому місті, школі, спортивній секції.

  Не знаєте, як це правильно зробити?

  Завітайте на наш сайт (розділ майстер-класи), де знайдете правила написання інформаційних повідомлень для інформагентства в повній відповідності журналістським стандартам, а також наші контакти.

  Бажаємо успіху

  Ініціативна група конкурсу

  У березні – квітні 2013 року Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» проводить конкурс юнацької творчості «Майбутнє моє та моєї країни» за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини.

  Мета конкурсу – сприяти творчому та інтелектуальному розвитку дітей, формувати їх активну життєву позицію, виховувати у дусі патріотизму.

  Згідно з умовами конкурсу, діти мають надіслати на розгляд журі власні творчі (текстові) матеріали, які відображатимуть їх перші досягнення, мрії та плани на майбутнє, розповідатимуть про найважливіші події у найближчому оточенні – у школі, у родині або у місцевій спільності. До участі у конкурсі можуть долучитися діти віком від 12 до 17 років.

  Детальніше про умови заходу можна дізнатися на сайті: shkola.ukrinform.ua

  РАТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

  ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ДОРУЧЕННЯ

  першого заступника голови райдержадміністрації

  від 25 січня 2013 року №0001/13/2-13

  На виконання доручення заступника голови  обласної державної адміністрації від 23 січня 2013 року № 529/17/2-13 «Про додаткові заходи щодо запобігання випадків загибелі людей», у зв’язку з ускладненням погодних умов, зокрема, очікуваного зниження температури повітря до -16 -26 °С, з метою запобігання випадків обмороження та загибелі людей від переохолодження:

  1. Рекомендувати сільським, селищним головам:

  1) створити, особисто очолити та організувати з 25 січня 2013 року роботу мобільних соціальних патрулів (до настання потепління) у складі фахівців із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, депутатів місцевих рад, працівників сфери соціального захисту населення, медичних працівників;

  2) визначити місця дислокації мобільних соціальних патрулів;

  3) завдання мобільним соціальним патрулям щодо попередження обмороження та загибелі людей від переохолодження виконувати шляхом;

  - періодичного патрулювання територій як пішим порядком, так і автотранспортом;

  - за викликом, в разі отримання інформації про людей, яким необхідна допомога;

  - налагодження взаємодії з патрульно-постовою службою органів міліції;

  - доставки потерпілих, в залежності від ситуації, до пунктів обігріву або лікувальних закладів.

  4) у разі пониження температури до -15 °С, після настання потепління, негайно поновлювати роботу мобільних соціальних патрулів.

  5) інформацію про організацію та результати роботи мобільних соціальних патрулів надавати щодоби службі цивільного захисту територіального управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України у Волинській області до 18:00 години за телефоном 101 або 21532.

  2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (М.Ф.Бебес), Ратнівській центральній районній лікарні (М.Г.Бегаль), відділу молоді та спорту райдержадміністрації (Т.М.Гусак), службі цивільного захисту територіального управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України у Волинській області (О.С.Мицюк), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (І.П.Костючик), сприяти місцевим органам влади у формуванні та організації роботи мобільних соціальних патрулів.

  Перший заступник голови Т.В.НОВІК

  Мицюк 22 337

  Бебес 21 730

  Гусак 22 155

  Переглядів 4783 Останнє редагування Середа, 25 травня 2016 11:45
  Розробка: Відділ інформаційно-комп'ютерного
  забезпечення апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ратнівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44100, смт Ратне, вул.Центральна, 19, тел. (03366) 21492, факс 21492, 21730, E-mail: info@ratadmin.gov.ua
  © 2012 ratadmin.gov.ua