Версія для друку
Четвер, 02 липня 2015 15:46

Зустріч з Іваном Корсаком

  Іван Корсак - редактор, публіцист, прозаїк, член Волинської організації Національної спілки письменників України, лауреат багатьох премій у галузях культури,  літератури і журналістики.       

  Іван Феодосійович знаний на Волині благодійник і меценат, ніколи не стоїть осторонь культурних подій краю. Він завжди щедро ділиться своїм творчим доробком з людьми. Кожну свою нову книгу дарує в бібліотеки, щоб усі поціновувачі історичної прози могли нею швидше насолодитися. Наш знаний краянин не один рік опікується Міжнародним конкурсом з української мови імені Петра Яцика у місті Луцьку. Бог щедро наділив Івана Корсака талантом і мужністю, дав поєднати дивовижну здатність відчувати поклик рідної землі та енергетику художнього слова. Життєві та творчі стежки Івана Корсака тісно пов’язані з Волинню.  Саме багата на події волинська історія спонукала його до написання історичних романів.

  За ініціативою Івана Феодосійовича презентація перейшла у формат діалогу для налагодження живої дискусії. Шанувальники творчості автора,  мали унікальну можливість перегорнути сторінки життєпису, творчих здобутків Івана Феодосійовича, чудову нагоду поспілкуватись.  Завдяки дослідницькому й літературному талантові автора присутні дізналися, що саме на українській землі народжувалися королі й прем’єр–міністри, класики літератури, видатні вчені – нобелівські лауреати, що представляли інші держави і внесли вагомий вклад у здобуток світової цивілізації. 

  До уваги користувачів та присутніх в залі представлена книжкова виставка «Іван Корсак – майстер історичного слова ». На закінчення  письменник подарував книги для бібліотек.  Директор централізованої бібліотечної системи Віра Сидорук  подякувала за цікаву зустріч і побажала  Івану  Феодосійовичу  ще довго залишатися на  «творчім посту», і засівати благодатну літературну ниву новими творами.

  Відділ культури райдержадміністрації

Переглядів 1477

Галерея зображень