14 грудня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 • Довідник телефонів працівників
 • Регуляторна політика
 • Публічна інформація
 • Вакансії
 • Нормативно-правова база
 • Реєстр містобудівних умов та
 • РДА і громадськість
 • Децентралізація влади
 • Генеральні плани
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
  Вивчення громадської думки
  Відомості про район
 • Центр надання адмін послуг
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Місцевий бюджет
 • Ресурсний центр громад
  Прес-центр
 • Державний реєстр виборців
 • Оголошення
 • Відділ статистики інформує
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступність об'єктів
 • Паспорти бюджетної програми
 • Керівництво
 • Громадська рада при РДА
 • Реформи в Україні
 • Центр зайнятості інформує
 • Безоплатна правова допомога
 • Порядок реєстрації
  Інвестиційний довідник
  Влада і громадськість
 • Соціальний захист населення
 • Євроатлантична інтеграція
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  баннер229

  Головна>Рятівники району підбили підсумки діяльності у 2017 році
  П'ятниця, 12 січня 2018 10:31

  Рятівники району підбили підсумки діяльності у 2017 році

    11 січня 2017 року в приміщенні залі засідань адмінбудівлі відбулась підсумкова нарада по результатах оперативно-службової діяльності  Ратнівського РС УДСНС та 14 ДПРЧ  У  ДСНС України у Волинській області України у Волинській області під головуванням першого заступника начальника  УДСНС України у Волинській області  полковника служби цивільного захисту Ростислава Демчука.

    Нарада відбулась за участі заступника голови райдержадміністрації Сергія Матвійчука, голови районної ради Михайла Макарука, головного спеціаліста з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації Сергія Бойка.

    Начальник Ратнівського РС У  ДСНС України у Волинській області Олександр Мицюк доповів про підсумки роботи сектору та 14 ДПРЧ  УДСНС України у Волинській області  за  2017 рік.

    В   2017 році 14 ДПРЧ смт Ратне виїзджала за сигналом “Тривога” – 373 рази проти 326 в 2016 році. На пожежі 48 раз  проти 61,  1 хибний  виклик.   В середньому 1 виїзд  на добу.

    Протягом 2017  року на пожежах з різних причин загинуло 2 особи проти 2 осіб в 2016 році.    

    На протязі минулого року 14 ДПРЧ   81 раз  залучались на аварійно-рятувальні роботи.  Аварійно-рятувальні роботи головним чином були пов’язані з відкачуванням незначних підтоплень будинків, підвалів, витягуванням автомобілів з кюветів.

    В 2017 році 3 рази  в район викликалась група піротехнічних робіт загону спеціального призначення УДСНС України у Волинській області. Даною групою ідентифіковано та знешкоджено слідуючі вибухонебезпечні предмети часів ВВВ, а саме: артелерійський снаряд – 76 мм – 2 шт; ММ-120мм – 1 шт; ФАБ-100 – 1 шт.

    Дані вибухонебезпечні предмети були виявлені в с.Прохід, с.Замшани, с.Воля Щитинська. 

    Так протягом  2017 року спільно з представниками соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було перевірено 3081 житлови1 будинок, з них: 314 помешканнь одиноких громадян та 455 багатодітних сімей, 18 неблагополучних сімей та інших 2295, всього проведено інструктаж з 3922 громадянами.

    З метою запобігання пожеж інженерно-інспекторським складом Ратнівського сектору та працівниками 14 ДПРЧ УДСНС було проведено 32 інструктажі в трудових колективах підприємствах, установах та організаціях району.

    Працівниками районного сектору за 12 місяців проведено 111 планових перевірок, та 45 позапланових. Органами державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки Ратнівського районного сектору УДСНС в області до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів притягнуто 118 осіб на суму 5736 грн.

    Організована робота з місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З початку року на розгляд комісій з питань ТЕБ та НС було подано та розглянуто 12 матеріалів з питань цивільного захисту та техногенної безпеки.

    На даний час в районі існує 12 місцевих  пожежних формувань,  а саме: МПО Заболоття, МПО с.Тур, МПО Кортеліси, МПО Самари, МПО Щедрогір, МПО Велимче, МПО Замшани, МПО Жиричі, МПО Гірники, МПО Річиця, МПО Видраниця, МПО с.Жиричі в яких організоване цілодобове чергування,  забезпечені мобільним зв’язком, приміщення гаражів отоплюються пічним опаленням. Випадків невиїзду пожежних автомобілів підрозділів місцевої пожежної охорони до місця пожежі не було. Всі пожежні автомобілі  передані на утримання сільським, селищним радам та ОТГ району. Згідно  «Комплексної программи захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Ратнівському районі на 2016-2020 роки» утримання  підрозділів МПО з врахуванням змін до бюджету у 2017 році із запланованих 2319,6 тис.грн.    виділено 1393,818 тис. грн та Заболоттівською ОТГ 580 тис.грн..  Також згідно програми виділено - 51,8 тис.грн.  на придбання пожежних рукавів діаметром 150 мм, 17,4 тис.грн. на придбання пожежних рукавів діаметром 51 мм для «Підтримки боєготовності та належного функціонування ДПРЧ-14 смт Ратне».

    В 2018 році планується створення ще одного підрозділу місцевої пожежної охорони в с.Датинь  Ратнівського району.

    З метою організації робіт із запобігання виникнення пожеж та їх гасіння   на підприємствах, установах, організаціях різних форм власності   створено 71 добровільну пожежну дружину.

    Із  матеріального резерву у 2017 році виділено 216548 грн та закуплено: ДП-3695л; А92-1020л; автомобільний причіп.       

    Олександр Сергійович окреслив основні завдання Ратнівського РС У ДСНС України у Волинській області на 2017 року протягом року проводити відпрацювання територій та об’єктів сільських рад згідно затвердженого графіка, особливу увагу звертати на сільські ради на території яких найбільше уражені пожежами. Спільно з представниками соціальних служб, ВУЖКГ, райдержадміністрації проводити обстеження помешкань одиноко проживаючих, престарілих громадян та багатодітних сімей. Щоквартально проводити інформацію на засіданнях комісії з ТЕБ та НС при райдержадміністрації щодо виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій. Щоквартально проводити аналіз пожеж та надзвичайних ситуацій з розробленням відповідних план-заходів, спрямованих на покращення ситуації. Активізувати роботу з виконкомами сільських та селищних рад щодо недопущення загибелі та травматизму людей на пожежах. Не допустити випадків травматизму з особовим складом під час виконання службових обов’язків.

    Спільно з ВУЖКГ організувати роботу щодо проведення систем зовнішнього протипожежного водопостачання смт Ратне в задовільний стан. Про кожен випадок несправності систем протипожежного водопостачання під час гасіння пожеж, або ліквідації надзвичайних ситуацій інформувати органи виконавчої влади та місцевого самоврядування. Недопускати проявів корупційних діянь серед працівників Ратнівського РС УДСНС, 14 ДПРЧ.

    Заступник голови  районної державної адміністрації  Сергій Матвійчук проінформував про співпрацю між Ратнівським РС та районною державною адміністрацією при ліквідації НС різного характеру протягом 2017 року та подякував усьому особовому складу за відмінне несення служби.

    Підсумки роботи Ратнівського РС та 14 ДПРЧ  У ДСНС за 2017 рік підвів перший заступник начальника У ДСНС України у Волинській області Ростислав Демчук.

    Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

  Переглядів 413
  Розробка: Відділ інформаційно-комп'ютерного
  забезпечення апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ратнівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44100, смт Ратне, вул.Центральна, 19, тел. (03366) 21492, факс 21492, 21730, E-mail: info@ratadmin.gov.ua
  © 2012 ratadmin.gov.ua