Версія для друку
Середа, 10 жовтня 2018 13:53

Голова райдержадміністрації Андрій Харлампович обрав сімейного лікаря та підписав декларацію про медичне обслуговування.

Голова райдержадміністрації Андрій Харлампович обрав сімейного лікаря та підписав декларацію про медичне обслуговування.

Сьогодні Андрій Харлампович уклав відповідну декларацію із лікарем амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1 Юлією Антонюк. 

Андрій Адамович надав необхідні для реєстрації відомості, а це паспортні дані та ідентифікаційний код (до речі, особи, які мають відмову від коду, можуть також укладати угоди). Разом з тим, керівник району підписав декларації на медичне обслуговування для усієї сім’ї - дружини Наталії та двох дітей. 

До слова, сімейним лікарем Юлією Антонюк станом на сьогодні підписано 1200 декларацій, лікар обслуговує як доросле, так і дитяче населення.

«Сьогодні надзвичайно важливим є підписання декларацій населення району з сімейними лікарями. Ми виходим на фінішну пряму медичної реформи у плані реформування первинної ланки медицини. Від кількості підписаних декларацій напряму залежить не тільки заробітна плата медпрацівника, а й заробітна плата молодшого медперсоналу, оренда приміщення, проведення лабораторних досліджень, тощо», - зазначив голова райдержадміністрації Андрій Харлампович.

Крім цього посадовець наголосив, що рівень підписання декларацій надзвичайно нерівномірний по населених пунктах району, тому дуже хотів би власним прикладом, змінити ситуацію та активізувати цю роботу.

Відділ внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

Переглядів 261

Галерея зображень