Версія для друку
Четвер, 11 жовтня 2018 16:03

Легальна зайнятість – гарантія соціальної захищеності

Перший заступник голови районної державної адміністрації Євген Савлук взяв участь у проведенні бліц-навчання для юридичних та фізичних осіб - підприємців, які використовують працю найманих працівників.

Навчання провели задля всебічної проінформованості роботодавців щодо дотримання законодавства у сфері легальної зайнятості та гарантії соціальної захищеності.

До присутніх спершу звернувся директор Ратнівської філії Волинського обласного центру зайнятості Іван Миронюк. Іван Артемович ознайомив учасників зібрання з основними аспектами, що стосуються трудового законодавства. Детально проінформував роботодавців про порядок здійснення контролю за додержанням законодавства про працю, неформальне навчання найманих працівників, електронну чергу в центрі зайнятості, громадські роботи, тощо.

З регламентом дій роботодавців при прийомі на роботу найманих працівників, провадження звітності з єдиного внеску проінформувала заступник начальника відділу адміністрування фізичних осіб Ратнівського управління ГУДФС у Волинській області Раїса Ковальчук.

Про порядок здійснення контролю за додержанням законодавства про працю доповіла начальник відділу з питань трудових відносин та державної експертизи умов праці управління соціального захисту населення РДА Марія Токарська.

Головні спеціалісти фінансово-економічного сектору та сектору адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Старовижівського об’єднаного управління ПФУ Волинської області Людмила Михальчук та Оксана Валікова розповіли присутнім про легалізацію найманої праці – соціальний захист найманих працівників.

По завершенню навчання перший заступник голови райдержадміністрації Євген Савлук подякував присутнім за участь, а сумлінним підприємцям - за дотримання трудового законодавства у сфері легальної зайнятості.

Інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців відповідними фахівцями буде проводитись і надалі. Неофіційні трудові відносини є неприпустимими, оформлення на роботу має бути обов’язково офіційним, а виплата заробітної плати – прозора і відкрита.

Відділ внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

Переглядів 312

Галерея зображень