Версія для друку
Четвер, 27 червня 2019 12:08

Сесія районної ради

Сьогоді, 27 червня, голова райдержадміністрації Андрій Харлампович взяв участь у тридцять третій сесії районної ради сьомого скликання.

На порядок денний було винесено ряд питань, що стосувались різних сфер життєдіяльності нашого району. Питання порядку денного обговорювались та детально розглядались на засіданнях профільних комісій.

Районі депутати розглянули питання порядку денного про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2018 року №28/9 “Про районний бюджет на 2019 рік”; про Районну програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” на 2019-2020 роки; про виконання Районної цільової програми соціального захисту населення за 2016 – 2018 роки; про погодження змін до фінансового плану комунального підприємства “Ратнівський центр первинної медичної допомоги”; про призначення директора комунального некомерційного підприємства “Ратнівська центральна районна лікарня” Ратнівської районної ради, тощо.

За рішенням сесії на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Ратнівська центральна районна лікарня” Ратнівської районної ради на контрактній основі за результатами конкурсного відбору призначено Михайла Бегаля.

Відділ внутрішньої, інформаційної політики та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Переглядів 180