Версія для друку
Вівторок, 16 липня 2019 09:06

Нарада за участі першого заступника голови райдержадміністрації Євгена Савлука

Питання забезпечення протипожежного захисту врожаю зернових культур розглянули, 03 липня 2019 року, на нараді з структурними підрозділами агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівниками сільськогосподарських підприємств району за участю першого заступника голови райдержадміністрації Євгена Савлука.

Начальник відділу земельних питань екології та сільського господарства управління економіки та регіонального розвитку райдержадміністрації Павло Ковч проінформував, що в сільськогосподарських підприємствах району зерновий клин складає понад 1300 гектарів, з них озимих – 900 га, та 400 га – ярини. Збиральні роботи в агроформуваннях будуть проводитись силами 13 зернозбиральними комбайнами, що свідчить про сезонну нагрузку в розмірі 75 га також буде працювати залучена збиральна техніка з приватного сектору (порядка 4-6 одиниць). Зазначеним технічним потенціалом є всі можливості провести збиральні роботи за 10-12 днів. В агроформуваннях розпочаті роботи з підготовки токового господарства до приймання хліба нового врожаю. Очищаються зернові площадки, проведено часткову побілку та дезінфекцію складів.

Провідний інспектор Ратнівського районного відділу ДСНС України у Волинській області Олександр Пінкевич під час наради акцентував увагу на дотримання правил пожежної безпеки під час проведення жнив та організації збереження урожаю.

Підсумки роботи по підготовці до жнив підвів перший заступник голови райдержадміністрації Євген Савлук. Євген Петрович зазначив, що основною запорукою успішного проведення жнив є якісна і вчасна підготовка зернозбиральних комбайнів. З метою забезпечення пожежної безпеки в місцях збирання врожаю, зберігання та переробки зерна і кормів, потрібно встановити засоби наглядної протипожежної агітації та знаки попереджувального характеру. Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки при переміщенні по території сільгоспугідь, зокрема зернових масивів, у тому числі із залученням засобів масової інформації.

 

Відділ земельних питань екології та сільського господарства управління економіки та регіонального розвитку райдержадміністрації

 

Переглядів 428