Версія для друку
Четвер, 13 лютого 2020 15:33

Прийняли рішення про тимчасове обмеження проведення масово-культурних та спортивних заходів в районі.

 Сьогодні, 13 лютого, під  керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Євгена Савлука  відбулося засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Одне з актуальних питань, яке було розглянуто, - про невідкладні заходи щодо запобігання респіраторних захворювань та грипу серед населення району.

  Члени комісії заслухали доповідь завідувача Камінь-Каширського міжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Галини Кузнєцової, яка проінформувала про епідемічну ситуацію щодо захворюваності на грип та ГРВІ .

  У Ратнівському районі захворюваність грипом та ГРВІ серед населення району стрімко зростає. Впродовж нинішнього тижня гострими респіраторними вірусними інфекціями в районі захворіло 369 осіб, що на 61 особу більше ніж попереднього тижня. Із числа захворівших 248 – це діти до 17 років.

  На запобігання  поширенню грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій та в зв’язку з високою захворюваністю школярів   (більше 20 %)  станом на 12.02.2020 року тимчасово  призупинено навчально – виховний процес у 19 освітніх закладах району.

  Заслухавши та обговоривши дане питання, з метою  недопущення поширення захворюваності на грип та ГРВІ серед населення, комісія вирішила рекомендувати керівникам структурних підрозділів  райдержадміністрації,  установ, організацій та підприємств,  сільським та селищним  головам  забезпечити виконання «Комплексного план з готовності в міжепідемічний період і реагування під час   епідемічного сезону захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції  2019-2020 роки», яким передбачено ряд заходів,  а також - заборонити проведення масово-культурних та спортивних  заходів в районі терміном на 7-10 днів.

    Про стан пожежної та техногенної безпеки установ та організацій з масовим перебуванням людей – дитячих садочків, шкіл,   установ охорони здоров’я та соціального захисту, державних об’єктів критичної і транспортної інфраструктури      розташованих на території Ратнівського району доповів учасникам наради начальник районного сектору УДСНС України у Волинській області Олександр Мицюк.

    Присутні також розглянули та схвалили  запропонований проект плану роботи районної комісії на 2020 рік, доручивши першому заступнику голови райдержадміністрації - заступнику голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Євгену Савлуку його затвердити.

   Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Переглядів 98