Версія для друку
П'ятниця, 11 вересня 2020 12:27

Відзначили День фізичної культури і спорту.

Відзначили День фізичної культури і спорту.

Щорічно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. З цієї нагоди урочистий захід відбувся на стадіоні «Колос» в селищі Ратне.

Вітання на адресу активістів спортивного дозвілля, ветеранів спорту та працівників галузі фізичної культури прозвучали від голови райдержадміністрації Володимира Рудика.

Грамотами районної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту, високий рівень професійної майстерності, організацію ефективної спортивно-масової роботи та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагороджені Катерина Пословська, учасниця та призерка районних та обласних змагань з настільного тенісу; Ольга Михалевич, ветеран спорту, учасниця обласних та районних змагань з настільного тенісу; Андрій Корецький, арбітр Всеукраїнської категорії з футболу.

До привітань приєднались голова районної ради Михайло Макарук, секретар Ратнівської селищної ради Галина Приймачук, завідувач сектора культури, молоді та спорту Олена Горнік, голова місцевого осередку ФСТ «Колос» Федір Дерев’яненко.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Переглядів 545