25 лютого 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 • Довідник телефонів працівників
 • Регуляторна політика
 • Публічна інформація
 • Вакансії
 • Нормативно-правова база
 • Реєстр містобудівних умов та
 • РДА і громадськість
 • Децентралізація влади
 • Генеральні плани
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
  Вивчення громадської думки
  Відомості про район
 • Центр надання адмін послуг
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Місцевий бюджет
 • Ресурсний центр громад
  Прес-центр
 • Державний реєстр виборців
 • Оголошення
 • Відділ статистики інформує
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступність об'єктів
 • Паспорти бюджетної програми
 • Керівництво
 • Громадська рада при РДА
 • Реформи в Україні
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Порядок реєстрації
  Інвестиційний довідник
  Влада і громадськість
 • Соціальний захист населення
 • Євроатлантична інтеграція
 • COVID-19
 • Місцеві вибори 2020
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28

  баннер229

  Середа, 11 березня 2015 17:06

  Програма розвитку тваринництва у Волинській області на 2012-2015 роки

  Затверджено

  Рішенням обласної ради

                                                                                        від 27 грудня 2011 року  № 8/14

  ПРОГРАМА

   РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА

  У  ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

   НА 2012- 2015 РОКИ

  1. Паспорт програми

  1

  Ініціатор розроблення програми

  Обласна державна адміністрація, постійна комісія  обласної ради  з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин  

  2

  Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

  Розпорядження № 427 від 31 жовтня 3011 року "Про підсумки роботи тваринництва за січень-вересень  2011 року"

  3

  Розробник програми

  Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

  4

  Співрозробники програми

  Управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій

  5

  Відповідальний виконавець програми

  Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

  6

  Учасники програми

  Управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій

  7

  Термін реалізації програми

  2012 – 2015 роки

  8

  Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

  Обласний бюджет

  9

  Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього,

          

  94,00 млн. грн.

  Загальні положення програми

          Галузь тваринництва дає вагомий внесок до валового виробництва сільськогосподарської продукції регіону та має забезпечити продуктами харчування тваринного походження в обсягах, що забезпечують харчування населення на рівні фізіологічно-обґрунтованих норм споживання та формування експортного потенціалу.

           У 2010 році обсяг виробництва продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств становив 3003,7, млн. грн., що більше на 1,5 відсотка у порівнянні з 2009 роком в тому числі в сільськогосподарських підприємствах 778,9 млн.грн., на 2,8% більше.

           За останні  5 років приріст виробництва у тваринництві відбувався за рахунок нарощування об’ємів виробництва м’яса птиці та свинини. Разом з тим  спостерігалась тенденція зменшення валового виробництва молока у всіх категоріях господарств на 16,2, а в сільськогосподарських підприємствах на  8,2 відсотка.

          Негативний вплив на функціонування галузі проявляється в постійному скороченні поголів’я молочних корів в усіх категоріях господарств  (з 164,1 тис.гол. у 2005 році до 129.3 голів у 2010 році), в т.ч. в сільськогосподарських підприємствах (з 38,5 тис.гол. у 2005 році до 29,5 голів у 2010 році). Як наслідок споживання м’яса в середньому по області в розрахунку на душу населення складало  у 2010 році 50,2 кг, молока 240,1 кг, яєць 244 шт. При фізіологічних обґрунтованих Міністерством охорони здоров’я  нормах відповідно 83 і 380 кг м’яса і молока та 290 шт. яєць.

          Основні обсяги виробництва молока (більше 80 відсотків) зосереджено в особистих селянських господарствах, що не дає можливості технологічно забезпечити високу його якість. Тому, головним завданням на сучасному етапі є розробка і впровадження  необхідних заходів для збільшення валового виробництва молока, зниження його собівартості, підвищення якості та товарності.

           М’ясне скотарство в господарствах області найбільш розвинуте у перехідній зоні та поліських зонах, де низька розораність земель, тобто є  достатня кількості природніх пасовищ, що дає можливість випасати м’ясну худобу з ранньої весни до пізньої осені і одержувати значну кількість дешевої яловичини з мінімальними  затратами кормів, людської праці та енергоносіїв.

           Проте  і в м’ясному скотарстві в останні роки спостерігається тенденція скорочення чисельності  поголів’я, що в цілому вплинуло на зменшення обсягів виробництва яловичини.

       Свинарство, як галузь сільськогосподарського виробництва забезпечує населення цінними продуктами харчування і наразі залишається однією з найбільш перспективних в аграрному бізнесі. Це сприяє залученню інвестицій в реконструкцію ферм, модернізації виробництва свинини.

        Найбільшими виробниками м’яса птиці в області є відкрите акціонерне товариство "Володимир-Волинська птахофабрика" торгової марки «Курка Чеботурка» та товариство з обмеженою відповідальністю "Птахокомплекс "Губин" агропромислової групи  «Пан Курчак».

      У 2010 році  відновила  роботу  Рожищенська  птахофабрика, завдяки чому  виробництво яєць сільськогосподарськими підприємствами подвоїлось, а в цілому по області зросло на 9,6 відсотка. Ці підприємства повністю забезпечили населення області своєю продукцією, реалізують її за межі області та на експорт.

         Останнім часом, завдяки поліпшенню цінової і кредитної політики, розширення напрямків і обсягів державної підтримки у скотарстві створились сприятливі умови для його стабілізації та розвитку в господарствах усіх форм власності. Виникла об’єктивна потреба змінити стратегію ведення скотарства з наданням першочергового значення в нарощуванні валового виробництва продукції, використання прогресивних енерго- і ресурсозберігаючих технологій та збільшення якості і конкурентоспроможності продукції. Розробка та впровадження ефективних технологічних рішень виробництва тваринницької продукції застосовуватиметься як у великотоварних, так і в дрібних господарствах.

   Визначення мети і концепції програми

       Метою Програми є забезпечення потреби населення в продуктах тваринного походження відповідно до фізіологічно обґрунтованих норм та збільшення конкурентоспроможності і експортного потенціалу продукції тваринництва.

         Особливістю концепції Програми є її орієнтованість на інтенсивні шляхи збільшення виробництва, створення сприятливих умов для розвитку галузі тваринництва на основі ефективної державної політики щодо використання бюджетних коштів і стимулювання залучення інвестицій та відповідного законодавчого забезпечення.

       Основне завдання Програми – збільшення обсягів виробниц­тва тваринницької продукції в об’ємах, що забезпечують продовольчу безпеку області і експортний попит та нарощування чисельності поголів’я ВРХ, що забезпечить необхідний рівень валового виробництва продукції.

             Наукове забезпечення виконання Програми буде здійснювати Волинський інститут АПВ УААН.

  Пріоритетні завдання програми:

  - розвиток та створення великотоварних спеціалізованих сільгосппідприємств з виробництва молока і яловичини, технічне переоснащення наявних молочно-товарних ферм та освоєння нових технологій, покращення технологічних умов виробництва, якості та товарності молока, в тому числі у фермерських та особистих селянських господарствах;  

  -  поліпшення генетичної якості тварин шляхом ефективного використання в селекційному процесі найцінніших світових генетичних ресурсів для створення  високопродуктивного поголів’я   в усіх категоріях господарств;

  - формування ефективної цінової, фінансово-кредитної та бюджетної політики;

  - забезпечення економічної стабільності та конкурентоспроможності галузі, створення нових робочих місць та розширення зайнятості сільського населення;

  Основні напрямки виконання програми

  та організаційні заходи     

           Пріоритетне спрямування коштів державного та місцевих бюджетів на нарощування поголів’я  корів і підвищення їх продуктивності та стимулювання конкурентоспроможності господарств шляхом:

  - реалізації інвестиційних проектів з будівництва та реконструкції великих тваринницьких комплексів за спільної участі держави та суб’єктів господарювання;

  - збільшення поголів’я молочних корів за рахунок їх прискореного нарощування шляхом власного відтворення;

  - часткове відшкодування вартості закуплених племінних нетелів і корів;

  - закупівля молодняку в особистих господарствах населення для вирощування та поповнення основного стада;

  - здешевлення кредиту на закупівлю племінних корів і нетелів  особистими та  фермерськими господарствами;

  - часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів і телиць в усіх категоріях господарств в т.ч. фермерським господарствам;

  - виділення коштів для обладнання додаткової кількості пунктів штучного осіменіння; 

  - придбання племінних тварин для проведення оцінки за власною продуктивністю та якістю потомків на контрольно-випробовувальних станціях;

  -  здійснення доплат до закупівельних цін за реалізовану переробним підприємствам тваринницьку продукцію та за поголів’я сільськогосподарських тварин;

  - фінансовий лізинг техніки і обладнання, а також племінної худоби, що постачаються сільськогосподарським товаровиробникам;

  - технологічне  і  технічне переоснащення кормодобувної та кормороздавальної техніки;

  - модернізація   молочних ферм на рівні вимог ЄС. Зокрема, оновлення застарілого та зношеного обладнання, впровадження передових технологій: безприв’язного утримання великої рогатої худоби , доїння у молочних залах, монтування молокопроводів, приготування багатокомпонентних кормо сумішок, широке використання культурних пасовищ,

  - підвищення кваліфікації та навчання керівників та спеціалістів галузі тваринництва;

  Селекційно-племінна  робота

       Селекційна робота з українською чорно-рябою молочною породою спрямована  на подальше підвищення молочної продуктивності, консолідації за типом та основними господарсько-корисними ознаками.

           Зростання продуктивності корів повинно досягти за рахунок використання бугаїв-плідників з високою племінною цінністю де селекційний індекс Сі + 1000 і більше.

         Відтворення тварин у сільськогосподарських підприємствах і господарствах населення проводитиметься шляхом штучного осіменіння з використання сперми бугаїв-плідників з  племінною цінністю  Сі + 300 і більше. Спермопродукція таких бугаїв є в спермобанку обласного племпідприємства  та щорічно закуповуватиметься  у селекційних центрах України та по імпорту, товариством з додатковою відповідальністю «Волиньплемресурси». Щорічно племінною службою проводиться закріплення бугаїв-плідників для кожного сільгосппідприємства та по сільських радах, для чого напрацьовується база для створення автоматизованої системи управління селекційно-племінною роботою починаючи з 1 січня 2012 року.

         Передбачається  поширення системи селекційно племінної роботи на поголів’я худоби у фермерських та особистих господарствах населення, розширення мережі пунктів штучного осіменіння маточного поголів’я ВРХ і свиней в кожному районі.  

  Кормозабезпечення

        Для підвищення продуктивності поголів’я великої рогатої худоби необхідно забезпечити повноцінну годівлю тварин відповідно до фізіологічних норм та планової продуктивності за рахунок інтенсифікації кормовиробництва та ефективного використання кормів.

           Передбачається:

  – істотно збільшити обсяги виробництва кормів, довівши річну норму їх згодовування у товарних господарствах не менше 50-60 ц кормових одиниць на корову та у племінних – 80 ц і більше;

  – розробити механізм економічного стимулювання розвитку продуктивної кормової бази скотарства;

  –  впровадити раціональні системи виробництва молока при широкому використанні культурних пасовищ та однотипної годівлі худоби;

  – запровадити бюджетну підтримку створення культурних пасовищ і сіножатей;

  – розширити використання кормових сівозмін з короткою ротацією, в яких багаторічні злаково-бобові трави складають 45-50% і використовуються 3-4 роки;

  –  збільшити обсяги використання у кормовиробництві насіння зернофуражних і кормових культур інтенсивних сортів, відновити систему насінництва кормових культур, особливо багаторічних злакових і бобових трав, озимої вики та інших;

  –  максимально використовувати в годівлі худоби відходи рослинництва і переробної харчової промисловості;

  Молочне скотарство

      В даний час в агроформуваннях  усіх форм власності утримується 27,2 тис.гол. корів молочного напряму продуктивності та 93,5 тис.гол в особистих селянських господарствах.

     Враховуючи сприятливі економічні умови на ринку молока в останні роки ряд економічно-активних сільськогосподарських підприємств вкладаючи власні та кредитні ресурси здійснили реконструкцію та модернізацію молочно товарних ферм. На сьогодні в області діє 7 сучасних доїльних залів, в ряді господарств використовують доїльне обладнання з молокопроводами, що дозволяє виробляти високоякісну сировину вищих ґатунків.

      Пріоритетним завданням розвитку молочного скотарства в області і надалі залишається реконструкція та будівництво молочних ферм та комплексів. З цією метою органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування  сприяють потенційним інвесторам у підборі відповідних майданчиків та земельних угідь для розміщення відповідних об’єктів.

        Суттєво заохочує інвестиції в реконструкцію ферм та комплексів програма здешевлення вартості понесених витрат, що фінансується з державного бюджету (до 50 відсотків вартості).

          Протягом 2012-2015 років передбачається реконструювати 11 молочних ферм для утримування  10,3 тис.голів великої рогатої худоби, в тому числі 5,6 тис.гол.корів, а також планується будівництво 2  нових молочних комплексів на 1700 гол.корів.

          Паралельно підтримується виробництво молока в особистих селянських господарствах, створення родинних ферм. З метою підвищення товарності молока в особистих селянських господарствах, ведеться робота по укладанню угод про співпрацю з молокопереробними підприємствами.

  М’ясне  скотарство

          М’ясне скотарство в області представлене волинською м’ясною, абердин-ангуською та породою шароле.

          Племінне поголів’я по волинській м’ясній породі сконцентровано в 14 племінних заводах та 7 племрепродукторах, по абердин-ангуській породі в 3 племзаводах та 2 племрепродукторах, по породі шароле в 1 племрепродукторі.

     Розвиток спеціалізованого м’ясного скотарства в області зумовлено необхідністю збільшення виробництва яловичини, зниження собівартості та покращення її якості. Визначними об’єктивними факторами, котрі зумовлюють розвиток цієї галузі є продовольчі, соціально-економічні, ресурсні, енергетичні та екологічні.

          Селекційно-племінна робота в м’ясному скотарстві буде вестись методом чистопородного розведення  за лініями і родинами та часткового прилиття крові лімузинської та абердин-ангуської порід вищої генетичної цінності при удосконаленні волинської м’ясної породи, яка буде направлена на підвищення живої маси, високорослості, поліпшення м’ясних форм будови тіла, відтворювальної здатності на основі добору та підбору, оцінки продуктивних якостей тварин і ліній, вибраковки ялових корів, виранжировки з маточного стада некласного поголів’я, осіменіння (парування) маточного поголів’я оціненими бугаями-плідниками, занесеними каталог бугаїв м’ясних порід і типів племінних господарств України, для відтворення маточного поголів’я та згідно планів селекційно-племінної роботи.

        Для забезпечення рентабельного ведення м’ясного скотарства передбачається істотно покращити економічну ефективність розведення м’ясної худоби шляхом підвищення її продуктивності ( забезпечити середньодобовий приріст живої маси худоби всіх статево-вікових груп до 775-800 г, вихід телят на 100 корів 85-87 голів).

        Координацію селекційно-племінної роботи та дотримання технології м’ясного скотарства покладено на сектор генофонду порід західного регіону Інституту розведення і генетики тварин  НААНУ.

  Свинарство

           Аналіз господарської та економічної діяльності галузі свинарства показує, що в області досягається підвищення інтенсивності її розвитку, зростає економічна ефективність. Це сприяє залученню інвестицій в реконструкцію нових ферм та нарощування виробництва м’яса свинини. Племінне поголів’я свиней сконцентроване в 1 племзаводі і 6 племрепродукторах по розведенню великої  білої породи, 6 племрепродукторах породи ландрас і 1 племзавод миргородської породи свиней.

           За останні роки агроформування області стабільно нарощують чисельність поголів’я свиней, зростає виробництво м’яса свинини. Створюються нові сучасні, потужні підприємства, котрі утримують по 10 і більше тисяч поголів’я свиней. Як  товариство з обмеженою відповідальністю «Віра-1» та фермерське господарство «Чебені плюс».

        Надалі планується збільшення виробництва свинини шляхом підвищення  продуктивності та нарощування поголів’я.

  Птахівництво

       На даний час більше 70 відсотків виробництва м’яса в області становить м’ясо птиці, вирощування якої збільшується з кожним роком. Зростає виробництво яєць.

     Для забезпечення рентабельного ведення птахівництва передбачається впровадити у виробництво високопродуктивні кроси  і породи  птиці  (зокрема  курей-бройлерів,  середньодобові прирости живої маси яких за  період  вирощування  і  відгодівлі  становлять понад  50  грамів, кросів яєчних порід курей з несучістю 280-310 яєць в рік.

         Племінне птахівництво в області представлене двома племрепродукторами   ІІ порядку з розведення курей м’ясних порід крос   «Кобб - 500» і крос «Росс -308» та  пемрепродуктором  бірківської барвистої яєчної породи.

        Передбачається  покращення  генетичного матеріалу як шляхом завезення із-за кордону перспективних  високопродуктивних  кросів, так і використання вітчизняних конкурентоспроможних порід і кросів птиці.

  Розвиток тваринництва в особистих

  селянських господарствах

         На найближчу перспективу основним виробником молока і яловичини залишаються господарства населення. Враховуючи, що останнім часом в селах намітилась тенденція зменшення поголів’я худоби, а відповідно і обсягів продукції, необхідно вжити дієві заходи для покращення ситуації. З цією метою розроблена окрема спеціальна Програма розвитку особистих селянських господарств на 2012-2016 роки.

            Передбачається:

  -налагодити продаж молока господарствами населення виключно через мережу молочарських збутових кооперативів, оснащених необхідним технологічним обладнанням, за сприянням сільських рад, значно покращити якість молока закупленого у населення;

  - розширити мережу пунктів штучного осіменіння, організацію маршрутно-кільцевої системи осіменіння та надання сервісних послуг за викликом;

  - при осіменінні використовувати спермопродукцію бугаїв-плідників вітчизняної та зарубіжної селекції, оцінених за якістю нащадків, які  записані у каталог та допущені до використання;

  - довести питому вагу штучного осіменіння корів у особистих господарствах населення до 70% від наявного поголів’я;

  - охопити системою племінного обліку поголів’я корів у кращих господарствах населення, та організувати закупівлю у них теличок для  сільськогосподарських підприємств;

  - покращити забезпечення худоби кормами шляхом створення громадських пасовищ за участю сільських рад;

  - підтримка родинних ферм, які утримують 3 і більше корів;

  Ветеринарне забезпечення

       Ветеринарне благополуччя галузі та відповідність продукції вимогам стандартів щодо її якості і безпеки забезпечуватимуться шляхом:

  - здійснення в повному обсязі ветеринарно-санітарних заходів, зокрема лікувально-профілактичних, діагностичних, тощо;

  - посилення контролю з боку державної ветеринарної служби за дотриманням зоогігієнічних нормативів комфортного утримання тварин та використання атестованих  бугаїв-плідників для осіменіння маточного поголів’я;

  - запобігання ввезенню на територію регіону збудників хвороб тварин із за кордону;

  - контроль за дотриманням норм транспортування та реалізації худоби;

  - задоволення потреб галузі у високоефективних засобах захисту тварин, у тому числі на основі мікробіологічних препаратів;

  - здійснення контролю за станом здоров’я тварин із застосуванням сучасних методів згідно вимоги Санітарного Кодексу Міжнародного епізоотичного бюро;

  - запровадження моніторингу кормових добавок та ветеринарних препаратів, які містять генетично модифіковані організми;

  - створення сприятливих умов для організації виробництва високоякісної та безпечної для життя і здоров’я населення тваринницької продукції;

  - розробки та реалізації програм з іррадикації (викоріненню) інфекційних захворювань;

  - в районах забруднених радіонуклідами – проведення обстежень продукції на забрудненість радіонуклідами та здійснення відповідних профілактичних заходів по одержанню чистої і доброякісної продукції.

            Здійснення заходів щодо одержання дозволів на експорт молочної і м’ясної продукції за межі України (в першу чергу на ринки ЄС).

  Очікувані результати виконання програми

         Виконання Програми створить сприятливі умови для розвитку тваринництва, забезпечить збільшення обсягів виробництва усіх видів тваринницької продукції. Це дозволить довести обсяги споживання продуктів тваринного походження в розрахунку на одну людину до фізіологічної потреби (додаток 5).

             У результаті виконання Програми передбачається:

  - забезпечити населення продуктами харчування тваринного походження на рівні фізіологічно обґрунтованих норм споживання;

  - підвищити рівень зайнятості сільського населення, а також рівень доходів товаровиробників продукції тваринного походження;

  - забезпечити безпечність продукції тваринництва для споживачів;

  - досягти беззбитковості  виробництва тваринницької продукції товаровиробникам різних форм господарювання;

  - суттєво підвищити якість отриманої продукції в дрібнотоварних
  господарствах;

  - забезпечити функціонування кооперативних формувань у сфері заготівлі та збуту сільськогосподарської продукції з метою підвищення ефективності виробництва в дрібнотоварних господарствах.

  - досягти продовольчої безпеки держави та сформувати експортний потенціал тваринницької продукції.

    Координація та контроль за ходом виконання програми

          Координацію роботи щодо реалізації заходів Програми здійснює головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

          Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання заходів Програми подає обласній державній адміністрації щорічно до 1 лютого.

  ФІНАНСОВЕ  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ

  тис.грн.

  п/п

  Назва заходу згідно якого здійснюється підтримка

  2012 рік

  2013 рік

  2014 рік

  2015 рік

  всього

  в т.ч. з бюджету

  всього

  в т.ч. з бюджету

  всього

  в т.ч. з бюджету

  всього

  в т.ч. з бюджету

  держав

  ного

  облас

  ного

  держав

  ного

  облас

  ного

  держав

  ного

  облас

  ного

  держав

  ного

  облас

  ного

  1

  Здешевлення вартості будівництва та реконструкції ферм і комплексів.

  10000,0

  10000,0

  -

  12000,0

  12000,0

  -

  14000,0

  14000,0

  -

  15000,0

  15000,0

  -

  2

  Виплата спеціальної бюджетної дотації с/г підприємствам за приріст корів молочного і комбі-нованого напряму продуктивності власного відтворення за умови середнього надою не менше 4300 кг.

  3000,0

  3000,0

  -

  3000,0

  3000,0

  -

  4000,0

  4000,0

  -

  5000,0

  5000,0

  -

  3

  Часткове відшкодування вартості закуплених племінних нетелів і корів молочного і комбінованого напряму продуктивності

   с/г підприємствам

  3000,0

  3000,0

  -

  3600,0

  3600,0

  -

  4200,0

  4200,0

  -

  4500,0

  4500,0

  -

  4

  Закупівля молодняку в особистих селянських госпо-дарствах для вирощування та поповнення основного стада

  400,0

  200,0

  200,0

  500,0

  250,0

  250,0

  500,0

  250,0

  250,0

  600,0

  350,0

  250,0

  5

  Здешевлення кредитів на закупівлю  племінних корів і нетелів  СФГ

  200,0

  -

  200,0

  200,0

  -

  200,0

  250,0

  -

  250,0

  250,0

  -

  250,0

  6

  Часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів і телиць в усіх категоріях господарств в т.ч. СФГ

  1200,0

  -

  1200,0

  1300,0

  -

  1300,0

  1400,0

  -

  1400,0

  1500,0

  -

  1500,0

  7

  Виділення коштів для  обладнання додаткової кількості ПШО осіменіння.

  800,0

  -

  800,0

  700,0

  -

  700,0

  600,0

  -

  600,0

  600,0

  -

  600,0

  8

  Здешевлення кредитів на закупівлю кормозбиральної техніки та технологічного обладнання для тваринницьких ферм.

  300

  -

  300,0

  450,0

  -

  450,0

  450,0

  -

  450,0

  500,0

  -

  500,0

   

  Запровадження автоматизованої системи управління племінними генетичними ресурсами

                         

   

  Всього

  18900

  16200

  2700

  21750

  18850

  2900

  25400

  22450

  2950

  27950

  24850

  3100

         

  Додаток 2

  ПРИРІСТ

  чисельності корів в сільськогосподарських підприємствах  за рахунок власного відтворення

  Назва районів

  2012 рік

  2013 рік

  2014 рік

  2015 рік

           

  Вол-Волинський

  85

  90

  95

  110

  Горохівський

  150

  150

  160

  175

  Іваничівський

  100

  110

  115

  125

  Кам-Каширський

  50

  65

  70

  80

  Ківерцівський

  50

  60

  70

  80

  Ковельський

  100

  110

  120

  130

  Локачинський

  70

  70

  75

  85

  Луцький

  200

  200

  205

  222

  Любешівський

  45

  50

  55

  65

  Любомльський

  45

  50

  55

  65

  Маневицький

  45

  50

  55

  65

  Ратнівський

  84

  85

  90

  105

  Рожищенський

  84

  85

  90

  105

  Старовижівський

  55

  60

  66

  80

  Турійський

  100

  105

  105

  120

  Шацький

  25

  30

  35

  45

  Разом:

  1288

  1370

  1461

  1657

         

  Додаток  3

  ЗАВДАННЯ

  сільськогосподарським підприємствам по закупівлі  телиць у  господарствах населення для подальшого вирощування

  Назва районів

  2012 рік

  2013 рік

  2014 рік

  2015 рік

           

  Вол-Волинський

  150

  160

  180

  200

  Горохівський

  250

  270

  300

  320

  Іваничівський

  150

  170

  200

  250

  Кам-Каширський

  100

  130

  150

  180

  Ківерцівський

  120

  150

  180

  220

  Ковельський

  200

  230

  270

  300

  Локачинський

  130

  150

  200

  240

  Луцький

  350

  380

  400

  430

  Любешівський

  130

  160

  180

  210

  Любомльський

  140

  170

  200

  220

  Маневицький

  180

  200

  240

  260

  Ратнівський

  220

  250

  300

  330

  Рожищенський

  250

  270

  310

  350

  Старовижівський

  150

  180

  200

  250

  Турійський

  180

  200

  240

  260

  Шацький

  100

  130

  150

  180

  Разом:

  2800

  3200

  3700

  4200

               

  Додаток  3а

  ЗАВДАННЯ

  сільськогосподарським підприємствам по закупівлі племіннитх телиць та нетелів  у племзаводах та племрепродукторах у межах України та по імпорту

   

  Назва районів

  2012 рік

  2013 рік

  2014 рік

  2015 рік

  всього

  в т.ч. по імпорту

  всього

  в т.ч. по імпорту

  всього

  в т.ч. по імпорту

  всього

  в т.ч. по імпорту

  Вол-Волинський

  50

   

  70

   

  90

  50

  100

  40

  Горохівський

  100

  50

  120

  60

  150

   

  180

  60

  Іваничівський

  80

   

  100

   

  120

  50

  150

   

  Кам-Каширський

  50

   

  50

   

  70

   

  100

   

  Ківерцівський

  40

   

  60

   

  80

   

  100

   

  Ковельський

  100

  50

  100

  50

  120

  50

  140

  50

  Локачинський

  70

   

  80

   

  100

   

  120

   

  Луцький

  100

  50

  120

  70

  150

  100

  180

  100

  Любешівський

  50

   

  50

   

  50

   

  50

   

  Любомльський

  50

   

  50

   

  50

   

  50

   

  Маневицький

  30

   

  60

   

  70

   

  70

   

  Ратнівський

  40

   

  50

   

  80

   

  100

   

  Рожищенський

  60

   

  80

   

  100

   

  120

   

  Старовижівський

  50

   

  60

   

  60

   

  60

   

  Турійський

  100

  50

  120

  50

  130

   

  150

   

  Шацький

  30

   

  30

   

  30

   

  30

   

  Разом:

  1000

  200

  1200

  230

  1450

  250

  1700

  250

  Потреба у відкритті та переобладнанні пунктів штучного

  осіменіння в господарствах населення

  Назва району

  2012

  2013

  2014

  2015

   

  відкрити

  переобладнати

   

  відкрити

  переобладнати

   

  відкрити

  переобладнати

   

  відкрити

  переобладнати

                   

  Вол. Волинський

  2

  3

  -

  6

  -

  5

  -

  6

  Горохівський

  4

  -

  3

  5

  -

  5

  -

  10

  Іваничівський

  2

  -

  2

  -

  2

  -

  2

  3

  Камінь Каширський

  9

  2

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  Ківерцівський

  6

  -

  -

  -

  -

  10

  -

  7

  Ковельський

  12

  2

  2

  10

  2

  3

  2

  3

  Локачинський

  1

  -

  -

  4

  -

  -

  -

  3

  Луцький

  3

  -

  -

  4

  -

  5

  -

  5

  Любешівський

  14

  2

  -

  2

  -

  -

  -

  -

  Любомльський

  18

  8

  2

  8

  -

  -

  -

  -

  Маневицький

  4

  -

  -

  6

  -

  5

  -

  5

  Ратнівський

  2

  -

  -

  10

  -

  -

  -

  4

  Рожищенський

  1

  -

  1

  -

  -

  4

  3

  2

  Старовижівський

  12

  -

  3

  3

  2

  2

  1

  3

  Турійський

  10

  -

  2

  10

  2

  3

  2

  2

  Шацький

  2

  3

  2

  -

  -

  -

  -

  -

  По області

  102

  20

  17

  68

  8

  42

  10

  53

   

  Переглядів 5013
  Розробка: Відділ інформаційно-комп'ютерного
  забезпечення апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ратнівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44100, смт Ратне, вул.Центральна, 19, тел. (03366) 21492, факс 21492, 21730, E-mail: info@ratadmin.gov.ua
  © 2012 ratadmin.gov.ua