21 липня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 • Довідник телефонів працівників
 • Регуляторна політика
 • Публічна інформація
 • Вакансії
 • Нормативно-правова база
 • Реєстр містобудівних умов та
 • РДА і громадськість
 • Децентралізація влади
 • Генеральні плани
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
  Вивчення громадської думки
  Відомості про район
  Центр надання адмін послуг
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Місцевий бюджет
 • Ресурсний центр громад
  Прес-центр
 • Державний реєстр виборців
 • Оголошення
 • Відділ статистики інформує
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступність об'єктів
 • Паспорти бюджетної програми
 • Керівництво
 • Громадська рада при РДА
 • Реформи в Україні
 • Центр зайнятості інформує
 • Безоплатна правова допомога
 • Порядок реєстрації
  Інвестиційний довідник
  Влада і громадськість
 • Соціальний захист населення
 • Євроатлантична інтеграція
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          

  баннер229

  100 років української державної служби

  Соціальний захист населення (9)

  Про реалізацію Плану заходів щодо виконання Державної

  цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на

  період до 2020 року

  На виконання Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми в районі розпорядження голови райдержадміністрації від 15 травня 2017 року № 117 утворено координаційну раду з питань протидії торгівлі людьми та затверджено План заходів щодо виконання в районі у 2017- 2020 роках Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

  Протягом І півріччя 2018 року проведено два засідання координаційної ради на яких розглянуто організаційні питання щодо роботи координаційної ради, визначено механізм співпраці усіх членів ради, заслухано виконання Плану заходів щодо виконання в районі у 2017-2020 роках Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, та Програми з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.

  Станом на 1 липня 2018 року в районі не було звернень від постраждалих від торгівлі людьми, а тому в районі проводиться інформаційна кампанія на упередження випадків торгівлі людьми.

    Управління соціального захисту населення розмножила пам’ятку - «Рекомендації щодо запобігання торгівлі людьми», які надіслано в усі сільські ради, підприємства, установи, організації для розміщення на дошках оголошень. Питання протидії торгівлі людьми, проведення засідань координаційної ради висвітлюється на сайті райдержадміністрації.

  За І півріччя 2018 р. фахівцями районної філії центру зайнятості спільно з фахівцями Ратнівського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді та Ратнівського бюро правової допомоги проведено 17 заходів в яких взяли участь 167 безробітних. Тематика заходів: «Легальна зайнятість», «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», «Будь обізнаним –стань захищеним» та інші.

       З метою формування уявлень про торгівлю людьми, розвитку навичок безпечної поведінки, підвищення соціально-правових знань на базі Ратнівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості та в навчально – виховних закладах було проведено 4 інформаційно- просвітницьких семінари на тему: «Як не стати жертвою торгівлі людьми», «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та протидії торгівлі людьми», «Торгівля людьми - сучасний прояв рабства», «Людина не товар» та 3 відеолекторії  «Життя на продаж». Роботою охоплено 127 осіб.

  Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо ризиків торгівлі людьми проводиться серед сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів та піклувальників та внутрішньо-переміщених сім’ях.

  Відділом освіти, молоді та спорту були проведені наступні заходи:

  - виховні години « Торгівля людьми як порушення прав людини», «Небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в в ситуацію торгівлі людьми», «Як не стати жертвою торгівлі людьми», «Людина - не товар»;

  - круглі столи та диспути «Як не потрапити в рабство»;

  - у шкільних бібліотеках організовано виставку літератури «торгівля людьми карається законом»;

  - тренінгові заняття «Превентивна робота з протидії торгівлі людьми», «Як себе захистити», «Будь обережний з незнайомими людьми»;

  - перегляд фільму в навчальних закладах «Правда  про торгівлю людьми», «Рабство існує».

  В інформаційних куточках навчальних закладів розміщено рекомендації щодо протидії торгівлі людьми.

  На виконання Плану заходів щодо виконання в районі у 2017-2020 роках Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, службою у справах дітей постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо ризиків торгівлі людьми з дітьми-сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування, прийомними батьками, батьками-вихователями, опікунами, піклувальниками. При зустрічах з дітьми у навчальних закладах проводяться інформаційні лекції з питань протидії торгівлі людьми, роз’яснюється про можливі ризики потрапляння в ситуації торгівлі людьми та можливості отримання постраждалими допомоги у державних інституціях.

   

  Наказ та паспорт бюджетної програми управління соціального захисту населення Ратнівської районної державної адміністрації

   

   Графік

  виїзду «Мобільного соціального офісу»

   

   Липень 2018 року 

  Назва сільської

  (селищної ради)

  Дата виїзду

  Початок роботи

  Велимче, Датинь

  04.07.2018

  9.30

  Щедрогір, Межисить

  10.07.2018

  9.30

  Замшани

  13.07.2017

  9.00

  Річиця

  17.07.2018

  9.30

  Заброди

  24.07.2018

  9.00

  Жиричі

  26.07.2018

  9.00

   

   Серпень 2018 року

  Назва сільської

  (селищної ради)

  Дата виїзду

  Початок роботи

  Гірники

  07.08.2018

  9.00

  Поступель

  09.08.2018

  9.30

  Млиново

  13.08.2018

  9.30

  Видраниця

  17.08.2018

  9.00

  Здомишель

  22.08.2018

  9.30

   

  Засідання комісії з питань соціального захисту населення та призначення житлових субсидій відбудеться   6, 13 та 20 червня.

   

   ПРО АКТИВІЗАЦІЮ РОБОТИ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

  На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України П. Розенка та протокольного рішення Міжвіжомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати в районі активізується інформуційно-роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання щодо негативних економічних і соціальних наслідків нелегальних трудових відносин та виплати заробітної плати в «конвертах».

  З метою популяризації легальних трудових відносин робочою групою з питань легалізації заробітних плат та зайнятості населення проводяться рейдові відвідування суб’єктів господарювання усіх  форм власності.

  Дуже важливо, щоб роботодавці та громадяни  усвідомили,  що отримання зарплати „в конверті” – це порушення трудового законодавства обома сторонами. 

  Виплата заробітної плати у „конвертах” – тягар сучасності, який несе за собою багато негараздів як країні так і кожному з нас. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних

  соціальних фондів, а працівник, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляє себе соціальних виплат та гарантій.

  Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

  Контроль та нагляд за дотриманням трудового законодавства здійснює управління Держпраці Волинської області, а в об’єднаних територіальних громадах контроль покладено на відповідальних осіб.

   

  Графік

  виїзду «Мобільного соціального офісу»

  на  травень 2018 року

   

  Назва сільської

  (селищної) ради

  Дата виїзду

  Початок роботи

  Річиця

  15.05.2018

  9.30

  Здомишель

  24.05.2018

  9.00

   

   

  ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ СЛУЖБИ

  1. Нормативно-правові акти.
  1. Хто підлягає призову на строкову військову службу?

   

  Відповідно до ч. 1 статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Такі особи називаються громадянами призовного віку.

  1. Хто має право на альтернативну (невійськову) службу?

  Громадяни України, які відповідають усім наступним вимогам: 

  • підлягають призову на строкову військову службу;
  • мають релігійні переконання, які не дозволяють виконання військового обов'язку;
  • належать до релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, – як зареєстрованих, так і тих, що діють без реєстрації статуту (перелік таких організацій затверджений Постановою Кабміну від 10.11.1999 року № 2066);
  • документально підтвердили істинність своїх переконань (довідка релігійної організації, наявність релігійної освіти чи певного духовного сану, інші документи);
  • щодо яких відповідною комісією місцевої державної адміністрації прийнято рішення про направлення на альтернативну (невійськову) службу замість проходження строкової військової служби.
  1. Який порядок направлення на альтернативну (невійськову) службу?

   

  Особа призовного віку, яка бажає проходити альтернативну (невійськову) службу, подає до структурного підрозділу місцевої державної адміністрації у справах альтернативної служби (далі – підрозділ) письмову заяву. 

  До заяви додаються документи, що  підтверджують  істинність  релігійних  переконань призовника, копія документа  про  освіту, довідка про склад сім'ї та довідка з місця роботи або навчання (пункт 5 Положення). Така заява розглядається на засіданні підрозділу протягом календарного місяця (стаття 11 Закону).

  Громадянин, щодо якого місцева держадміністрація прийняла позитивне рішення про направлення на альтернативну (невійськову) службу, повинен звернутися протягом п'яти календарних днів до військового комісаріату, в якому він перебуває на військовому обліку (пункт 16 Положення).

  Призовник на загальних засадах має пройти призовну комісію, яка вирішує питання про його придатність до військової служби. У разі прийняття нею рішення щодо призову віруючої особи на строкову військову службу військовий комісаріат протягом п’яти календарних днів повідомляє відповідний структурний підрозділ місцевої держадміністрації про рішення призовної комісії. 

  Громадянин, який визнаний призовною комісією придатним до військової служби, протягом п’яти календарних днів після проходження призовної комісії повинен звернутися до відповідного структурного підрозділу місцевої державної адміністрації. Адже на альтернативну службу

  направляються лише ті громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу (стаття 12 Закону, пункт 17 Положення). Тобто визнання непридатним до військової служби звільняє також і від необхідності проходити альтернативну (невійськову) службу.

  Протягом періоду проведення призову на строкову військову службу з урахуванням рішення призовної комісії підрозділ місцевої державної адміністрації приймає рішення про конкретне місце проходження віруючим громадянином альтернативної служби. На підставі рішення цього підрозділу громадянину видається направлення для проходження альтернативної служби встановленої форми (пункт 18 Положення). 

  1. Протягом якого строку призовник повинен подати заяву про направлення на альтернативну (невійськову) службу?

   

  Щоб скористатися конституційним правом заміни військового обов’язку альтернативною (невійськовою) службою призовник після взяття на військовий облік, але не пізніше ніж за 2 місяці до початку встановленого законодавством періоду проведення призову на строкову військову службу, має звернутися з відповідною заявою до структурного підрозділу місцевої держадміністрації (стаття 9 Закону). 

  Частиною шостою статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» визначено, що строки проведення призову громадян України на строкову військову службу на наступний рік визначаються Указом Президента України, який публікується в засобах масової інформації  не пізніше як за місяць до закінчення поточного року. 

  Тобто крайній термін завершується за два місяці до дати початку призову громадян на строкову військову службу, яка щороку визначається в Указі Президента України.

  1. 6. Який строк проходження альтернативної (невійськової) служби?

   

  Відповідно до статті 6 Закону строк альтернативної служби у півтори рази перевищує строк проходження військової служби. Загальні строки військової служби встановлені у статті 23 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».

  Таким чином, загальний строк проходження альтернативної служби становить 27 місяців. Водночас, для осіб з вищою освітою (спеціаліст, магістр) цей строк становить 18 місяців. 

  1. Де має проходити альтернативна (невійськова) служба?

   

  Віруючі громадяни проходять альтернативну службу на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у державній, комунальній власності, діяльність яких у першу чергу пов’язана із соціальним захистом населення, охороною здоров’я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним та сільським господарством (стаття 5 Закону). У будь-якому випадку така служба не повинна бути пов’язана з використанням зброї, носінням військової форми та виконанням наказів військових.

   

  Управлінням соціального захисту населення постійно здійснюється моніторинг стану своєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій району.

  Станом на 01.04.2018 року за оперативними даними заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах району відсутня.

  Протягом  2018 року проведено  3 засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на якому заслухано 9 керівників підприємств, установ, організацій з приводу дотримання мінімальної заробітної плати.

  Управлінням соціального захисту населення протягом січня - березня 2018 року нараховано і виплачено державних допомог в сумі  38 293.1 тис. гривень.

  Програмою житлових субсидій охоплено 10 003 сімей, в т.ч. 2203 сім’ї, які звернулися за призначенням субсидія на тверде паливо та скраплений газ. Сума призначених субсидій за січень-березень цього року становить 52 856,6 тис.грн..

  На засіданні комісії розглянуто 98 звернень щодо надання одноразової грошової допомоги з районного бюджету на лікування та ліквідацію наслідків пожежі, в т.ч. учасникам АТО. Всього виплачено зазначеної допомоги 59 заявникам на суму 53,0  тис.грн.

  З метою підвищення рівня доступу до соціальних послуг у сільській місцевості протягом січня-березня 2018 року управлінням соціального захисту населення  здійснено 9  виїздів мобільного офісу у 37 населених пунктів, на яких прийнято документи для призначення різних видів допомог та субсидій від 1271  громадян.

   

  Список підприємств, установ та організацій Ратнівського району, на яких укладено колективний договір станом на 01.04.2018 року

  п/п

  Назва установи, підприємства, організації

  Термін, на який укладено колективний договір

  Зміни і доповнення на 2018 рік

  Необхідність укладання нового колективного договору

  При-мітка

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  АПК

  1.           

  Управління агропромислового розвитку

  2016-2018

  Внести зміни

     

  2.           

  ТДВ «Волинська ПМК-8»

  2012-2016

   

  Новий

   

  3.           

  ТзОВ «Журавлини»

  2013-2016

   

  Новий

   

  4.           

  СФГ «»Промінь

  2018 - 2021

       

  5.           

  Управління земельних ресурсів

  2013-2017

   

  Новий

   

  6.           

  СГВК «Гірниківський»

  201-2018

  Внести зміни

     

  7.           

  СГВК «Млинівський»

  2015-2017

   

  Новий

   

  8.           

  ДП СЛАП «Ратнеагроліс»

  2016-2020

  Внести зміни

     

  9.           

  ПрАТ «Ратнівський молокозавод»

  2016-2019

  Внести зміни

     

  10.      

  Райагрошляхбуд

  2016-2020

  Внести зміни

     

  11.      

  СВК «Прип’ять»

  2013-2015

   

  Новий

   

  12.      

  ФГ «САД»

  2007

   

  Новий

   

  13.      

  СГПП «Надія»

  2012-2014

   

  Новий

   

  14.      

  СВК «Колос»

  2012-2014

   

  Новий

   

  15.      

  СВК «Україна»

  2012-2014

   

  Новий

   

  16.      

  СВК «Світанок»

  2015

   

  Новий

   

  17.      

  СГТзОВ «Ратнівський аграрій»

  2012-2015

   

  Новий

   

  18.      

  Управління ветеринарної медицини  в Ратнівському районі

  2013-2015

   

  Новий

   

  19.      

  Ратнівська районна державна лікарня ветеринарної медицини

  2017-2021

  Внести зміни

     

  20.      

  Ратнівське МСЛП

  2017-2019

  Внести зміни

     

  ОСВІТА

  21.      

  МНВК смт. Ратне

  2013-2015

   

  Новий

   

  22.      

  Відділ освіти

  2011-2015

   

  Новий

   

  23.      

  Угода між відділом освіти і профспілкою

  2017-2021

       

  24.      

  Заболоттівська ДМШ

  2016-2020

  Внести зміни

     

  25.      

  Заболоттівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

  2015-2017

   

  Новий

   

  26.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» смт. Заболоття

  2012-2015

   

  Новий

   

  27.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Заліси

  2017-2021

  Внести зміни

     

  28.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Гірники

  2017 - 2020

  Внести зміни

     

  29.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Жиричі

  2017-2021

  Внести зміни

     

  30.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Річиця

  2017-2021

  Внести зміни

     

  31.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Заброди

  2017-2020

  Внести зміни

     

  32.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія ім. В.Газіна»

  смт. Ратне

  2014-2017

   

  Новий

   

  33.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

  с. Видраниця

  2017-2021

  Внести зміни

     

  34.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М.Заліпи» смт. Ратне

  2018 - 2020

       

  35.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Тур

  2017-2019

  Внести зміни

     

  36.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

   с. С - Оріхові

  2013-2016

   

  Новий

   

  37.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

  с. Здомишель

  2017-2021

  Внести зміни

     

  38.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

   с. Поступель

  2017-2021

  Внести зміни

     

  39.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

   с. Залухів

  2017-2021

  Внести зміни

     

  40.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

   с. Велимче

  2017-2020

  Внести зміни

     

  41.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» ім. Петра Штика с. Самари

  2016-2019

  Внести зміни

     

  42.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

   с. Прохід

  2014-2017

   

  Новий

   

  43.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

  с. Щедрогір

  2015-2018

  Внести зміни

     

  44.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

   с. Датинь

  2015-2017

   

  Новий

   

  45.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

   с. Гута

  2014-2018

  Внести зміни

     

  46.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

   с. Замшани

  2017-2020

  Внести зміни

     

  47.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

   с. Броди

  2017-2021

  Внести зміни

     

  48.      

  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

   с. Кортеліси

  2017-2021

  Внести зміни

     

  49.      

  Ратнівський дитячий яслі – сад №1

  2017-2021

  Внесені зміни

     

  50.      

  НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»

   с. Млинове

  2015-2018

  Внести зміни

     

  51.      

  НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»

   с. Конище

  2015-2018

  Внести зміни

     

  52.      

  НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»

   с. М – Річицькі

  2017-2020

  Внести зміни

     

  53.      

  НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»

   с. Язавні

  2013-2016

   

  Новий

   

  54.      

  НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»

   с. Сільце

  2014-2016

   

  Новий

   

  55.      

  НВК «ЗОШ І-ІІ ст.»

  с. Височне

  2017-2021

  Внести зміни

     

  56.      

  НВК «ЗОШ І-ІІ ст.»

  с. Щитинська Воля

  2012-2015

   

  Новий

   

  57.      

  НВК «ЗОШ І-ІІ ст.»

  с. Якушів

  2017-2021

  Внести зміни

     

  58.      

  НВК «ЗОШ І-ІІ ст.»

  с. Зоряне

  2013-2015

   

  Новий

   

  59.      

  НВК «ЗОШ І-ІІ ст.»

  с. Межисить

  2013-2015

   

  Новий

   

  60.      

  НВК «ЗОШ І-ІІ ст.»

  с. Краска

  2017-2018

  Внести зміни

     

  61.      

  НВК «ЗОШ І-ІІ ст.»

  с. П - Річицькі

  2015-2017

   

  Новий

   

  ІНШІ УСТАНОВИ, ПІДПРИЄМСТВА, ОРГАНІЗАЦІЇ

  62.      

  Тристороння угода між Ратнівською РДА, районним об’єднанням організацій роботодавців та координаційною радою галузевих профспілок району

  2016-2018

       

  63.      

  Управління соціального захисту населення

  2016-2018

  Внесені зміни

     

  64.      

  ТзОВ «Алер»

  2016-2020

  Внести зміни

     

  65.      

  Управління Державної казначейської служби України

  2017-2020

  Внести зміни

     

  66.      

  КЗ «Ратнівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги»

  2017-2021

  Внести зміни

     

  67.      

  Ратнівське МУВГ

  2017-2019

  Внести зміни

     

  68.      

  ПП «Алько»

  2018 - 2020

       

  69.      

  Ратнівська централізована бібліотечна система

  2016-2020

  Внести зміни

     

  70.      

  Ратнівський районний центр зайнятості

  2015-2017

   

  Новий

   

  71.      

  Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

  2017-2021

  Внести зміни

     

  72.      

  ДП «Ратнівське лісомисливське господарство»

  2016-2020

  Внесені зміни

     

  73.      

  Старовижівське об’єднане управління пенсійного фонду України Волинської області

  2015-2017

   

  Новий

   

  74.      

  Районний будинок культури

  2015-2019

  Внести зміни

     

  75.      

  Ратнівський ВУЖКГ

  2015-2019

  Внести зміни

     

  76.      

  КП «Забсервіс»

  2016-2018

  Внести зміни

     

  77.      

  КЗ Самарівська дільнична лікарня

  2015-2019

  Внести зміни

     

  78.      

  Ратнівський районний спортивно – технічний клуб

  2016-2020

  Внести зміни

     

  79.      

  Відділ культури

  2016-2020

  Внести зміни

     

  80.      

  Управління фінансів Ратнівської РДА

  2016-2019

  Внесені зміни

     

  81.      

  Ратнівська РЦЛ №1

  2015-2017

   

  Новий

   

  82.      

  Ратнівська РДА

  2016-2017

   

  Новий

   

  83.      

  Ковельське міжрайонне об’єднання ОДПІ

  2014-2016

   

  Новий

   

  84.      

  Територіальний центр

  2013-2015

   

  Новий

   

  85.      

  ТзОВ «Аптека №1 «Здоров’я»

  2013-2015

   

  Новий

   

  86.      

  ДП «Ново-буд»

  2013-2016

   

  Новий

   

  87.      

  Заболоттівська РЛ №2

  2014-2016

   

  Новий

   

  88.      

  Ратнівський районний центр дитячої та юнацької творчості

  2017-2021

  Внести зміни

     

  89.      

  Редакційно – видавничий комплекс «Ратнівщина»

  2014-2016

   

  Новий

   
  Розробка: Відділ інформаційно-комп'ютерного
  забезпечення апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ратнівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44100, смт Ратне, вул.Центральна, 19, тел. (03366) 21492, факс 21492, 21730, E-mail: info@ratadmin.gov.ua
  © 2012 ratadmin.gov.ua