Версія для друку
Середа, 24 травня 2017 16:53

Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» працівниками Ратнівської районної державної адміністрації за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти.

Ви можете відправити звернення на електронну адресу уповноваженої особи - Колєснік Н.В. з питань запобігання і виявлення корупції в Ратнівській районній державній адміністрації - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 2-18-04 , 097 181 43 89.

 

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: 2-18-04 , 097 181 43 89.

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок - четвер: з 8-ї год до 17:15 год., п’ятниця: з 8-ї год. до 16 год. з щоденною перервою з 13 год. до 14 год.;

Захищена електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції (викривачів): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поштова адреса: 44101, смт. Ратне, вул. Центральна 19, каб. 28.

 

Прізвище, ім’я, по-батькові порушника *

 

Опис правопорушення *

 

П.І.Б. заявника /ЗА БАЖАННЯМ/

 

Поштова адреса заявника /ЗА БАЖАННЯМ/

 

Електронна адреса заявника /ЗА БАЖАННЯМ/

 

Згідно зі статтею 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). 

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.

623206

Переглядів 6930 Останнє редагування Четвер, 06 вересня 2018 11:50