19 липня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Внутрішній аудит
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Понеділок, 12 травня 2014 13:22

  До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

  ПрАТ "АвтоКрАЗ" є виробником вантажних автомобілів з повним технологічним циклом. Кременчуцький автозавод виробляє широку гаму військових та цивільних вантажівок  

  та має можливість забезпечити споживачів автомобілями різноманітного призначення в необхідній кількості. З метою підтримки вітчизняного виробника, планується залучити ПрАТ "АвтоКрАЗ" до державних проектів, прийнявши до уваги його можливості та готовність поставляти якісну вітчизняну техніку.

  Також планується вжити заходи щодо офіційної підтримки автомобілебудівної галузі шляхом залучення вітчизняного виробника до виконання планів загальнодержавних програм та використання державних коштів, як механізму стимулювання ринку автомобільного транспорту, тільки на придбання техніки національного виробництва (державні закупівлі МО, ДСНС, УкрАвтоДор та ін.)

  Приватне акціонерне товариство "АВТОКРАЗ"

   

   

  ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для мікрокредитування суб'єктів малого підприємництва

  Дорожня карта отримання суб'єктами господарювання державної підтримки, передбаченої законодавством України, для реалізації інвестиційних проектів у пріорітетних галузях економіки

  Шляхи просування українських інвестиційних пропозицій в КНР

  До відома підприємців та підприємств району

  З серпня 2015 року Рада голів державних адміністрацій, в рамках договорів про співпрацю з Асоціацією учасників ринку бездротових мереж передачі данних (Wsreless Ukraine) та оператором ринку ІТ-послуг компанією IJI IT GROUP, відкриває постійно діюче представництво у Чикого, США.

  Перевагами співпраці з постійно діючими представництвами для адміністрацій та підприємств є:

  1. 1.      Започаткування нових відносин державного і приватного партнерства
   1. 2.      Розширення зовнішньоекономічної діяльності
   2. 3.      Вихід на нові ринки збуту
   3. 4.      Реклама свого потенціалу і пропозицій на ринках США
   4. 5.      Отримання нових замовлень та замовників
   5. 6.      Залучення інвестицій до свого району (підприємств)
  2. 7.     Отримання фінансової підтримки для своїх проектів через систему бізнес-інкубаторів у США
   1. 8.      Стимулювання виробництва місцевих товаровиробників
   2. 9.      Відродження реального сектору економіки району
   3. 10. Збільшення дохідної частини бюджету.

   

  За додатковою інформацією про співпрацю звертатись:

  Рада голів державних адміністрацій

  Адреса : м.Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5а/303

  Тел. +38(0444)469-14-15, +38(050)469-14-15

  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

  Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних

  Адреса : м.Київ, вул. Лесі Українки, буд 26, оф.902

  Тел. +38(067) 506-22-27

  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

  IJI IT GROUP

  Адреса : м.Київ, вул. Оранжерейна, буд 3, оф.218

  Тел. +38(044)360-62-161, +38(093)986-84-02

  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  До уваги підприємств району !

  З 1 квітня 2015 року стартував Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарі України».

  Конкурс традиційно проводиться в два етапи: регіональний (до липня) та загальнодержавний (з липня до листопада).

  Переможці (фіналісти) регіонального етапу зможуть взяти участь в загальнодержавному етапі.

  На Волині конкурс «Кращі товари та послуги Волині» проводиться, як регіональний етап щорічного Конкурсу за сприяння Волинської обласної державної адміністрації та Волинської обласної ради.

  Основна мета Конкурсу – об'єднання зусиль влади і бізнесу, направлених на підвищення якості, безпечності та конкурентоспроможності вітчизняної продукції як на внутрішньому так і на зовнішніх ринках та сприяти задоволенню потреб та очікувань споживачів.

  Участь у Конкурсі надає можливість підтвердити, що саме волинська продукція, товари, роботи і послуги є гідними конкурентами на споживчому ринку України, а також сприятиме росту іміджу підприємства, популяризації продукції або послуг не лише на теренах області та держави, а й за їх межами.

  Волинська обласна адміністрація, Волинська обласна рада та регіональна конкурсна комісія запрошують Вас взяти участь у Конкурсі.

  ДП «Волиньстандартметрологія» здійснює організаційно-методичне та інформаційне забезпечення Конкурсу і є організатором регіонального етапу, а саме конкурсу «Кращі товари Волині» 2015.

  Прийом заявок щодо участі в Конкурсі здійснюються до 10 червня 2015 року.

  Контакти для додаткової інформації Тел. (03322) 24-83-68, 78-63-09 або 24-03-15

  Умови участі у Конкурсі та зразок заявки, яку необхідно подати для участі в Конкурсі – на офіційному сайті ДП «Волиньстандартметрологія» www.volynstendart.com.ua

  Відділ економічного розвитку і торгівлі Володимир-Волинської райдержадміністрації запрошує Вас 21 травня 2015 року на 10 годину (місце проведення – Володимир-Волинська райдержадміністрація, зал засідань) взяти участь в засіданні “круглого столу”,  на якому будуть розглядатись питання про зміни в податковому законодавстві щодо реєстраторів розрахункових операцій.

  Додаткову інформацію можна отримати у відділі економічного розвитку і торгівлі Володимир-Волинської райдержадміністрації.

  Контактний телефон 20485, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Запровадження системи електронного сервісу у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та спрощення механізму надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

  З метою забезпечення запровадження системи електронного сервісу у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та спрощення механізму надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - Реєстр) набрало чинності з 1 квітня 2015 року Розпорядження КМУвід 18 березня 2015 р. № 289-р  про «Деякі питання забезпечення функціонування системи електронного сервісу у сфері державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців».

  Відповідно до даного Розпорядження органам виконавчої влади необхідно вжити заходи для запровадження зазначеної системи електронного сервісу шляхом підключення до Реєстру з метою отримання відомостей з нього виключно в електронній формі в установленому Міністерством юстиції порядку.

  Також рекомендовано органам місцевого самоврядування, судам та іншим державним органам вжити передбачених абзацом третім першого пункту заходів з метою отримання відомостей з Реєстру виключно в електронній формі. Керівники державних органів, органів місцевого самоврядування як суб’єктів надання адміністративних послуг повинні неухильно дотримуватись вимог Закону України “Про адміністративні послуги” щодо недопустимості витребування від суб’єкта звернення відомостей з Реєстру, що перебувають у володінні суб’єкта надання адміністративних послуг.

  Для  отримання відомостей з Реєстру, необхідно зареєструватись на сайті  https://usr.minjust.gov.ua/  Міністерства юстиції України.

   На сайті діє он-лайн сервіс Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

  Для отримання відомостей з ЄДР в електронній формі не потрібно відвідувати державного реєстратора та банківську установу, а також не треба отримувати електронний цифровий підпис. Електронні документи мають таку ж юридичну силу, як і паперові. Автентичність кожного електронного документу підтверджується його номером, завдяки можливості повторного завантаження сформованого документу. Номер документу надається заявнику одразу після оплати та міститься на кожному аркуші документу.

  Запрошуємо  усіх  осіб,  зацікавлених   у   розвитку   свого  регіону,  органи місцевого     самоврядування,    структурні    підрозділи    райдержадміністрації,    громадські     організації,    установи    та    організації    усіх     форм    власності запропонувати   ідею (ї)   проекту (ів),    які    дозволять    реалізувати   завдання Стратегії  розвитку Волинської  області на період до 2020 року.

         Волинська   обласна   рада  та  Волинська  обласна  державна  адміністрація розробляють    План   реалізації    ( на  2015 – 2017  роки )   Стратегії    розвитку Волинської  області на  період до 2020 року  (далі – Стратегія). Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних  осіб )  ідей   проектів,   які   дозволять   сформувати   План   реалізації Стратегії.  Ідеї   проектів  буде   відібрано,   проаналізовано   та   пріоритезовано Керівним  комітетом  з  розробки  Стратегії.  За  результатами цієї  роботи  буде сформовано  Каталог  проектів  регіонального  розвитку  на період до 2017 року і визначено джерела їх фінансування.

       На    офіційному    сайті   Волинської   облдержадміністрації   (  за   адресою: Економіка  та  статистика)  розміщено  оголошення  про  збір  ідей  проектів  та вимоги до них.

    Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 01 квітня 2015 року, до 16.00.

   Заповнені  форми  надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою “До  плану  реалізації  Стратегії”.  Якщо  у   Вас  виникли  питання,  звертайтесь будь-ласка,   до    департаменту   економічного   розвитку   і   торгівлі   обласної державної  адміністрації,  тел.  778 194,  778 195  або  до  відділу   економічного розвитку і торгівлі Володимир-Волинської райдержадміністрації, тел. 20 485.

   

  До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

   

  Новий практичний посібник для українських підприємців по експорту до ЄС

  Нова книга під назвою Базовий посібник з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу дає покрокові роз’яснення по розробці експортної стратегії компанії, щодо дій для повноцінного використання нових ринкових можливостей, що виникають, серед іншого, завдяки Угоді про асоціацію між Україною та ЄС. Книга буде особливо корисною для українських малих та середніх підприємств.

  Представляючи книгу українській аудиторії, Посол ЄС в Україні Ян Томбінський зазначив: “(український) бізнес, який відповідатиме правилам ЄС стане успішним на європейському ринку і буде краще підготовлений до конкуренції на ринку глобальному. Ті, хто почне власну адаптацію до нових реалій раніше, стануть переможцями та лідерами в (українському) експорті на ринок ЄС …”.

  Книга веде читача до знаходження відповідей на ключові питання (потенційних) експортерів, як:

  якими мають бути найперші кроки для виходу на європейський та міжнародні ринки?

  як шукати і оцінювати торгового посередника?

  якими є культурні відмінності ведення бізнесу з європейськими партнерами?

  де шукати маркетингову та регуляторну інформацію про ринки Європейського Союзу?

  які корисні електронні бази даних Європейського Союзу можуть бути використані для ведення бізнесу та експорту?

  де знайти гроші на фінансування експортної діяльності? Які умови платежу пропонувати?

  та на багато інших питань.

  Автором публікації є Олег Мирошніченко, експерт з питань торгівлі між Україною та ЄС, також, має досвід роботи у торговій секції Представництва Європейського союзу в Україні (2010-2013).

  Підготовку та видання Посібника здійснено за підтримки Європейської програмної Ініціативи Міжнародного фонду “Відродження” (www.irf.ua).

  Електронний файл Посібника можна завантажити напряму з блогу http://www.export-ua.blogspot.com.

  Для отримання безкоштовної паперової версії посібника звертайтесь до Ольги Квашук, програмного менеджера Європейської програмної ініціативи МФВ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

  До уваги підприємців та підприємств району!

  На виконання листа Державної пробірної служби України від 25.10.2013 року № 51000-04-09/4322 повідомляємо наступне.

   Згідно пункту 9 статті 1 Закону України "Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння  та контроль за операціями з ними" суб'єкти господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення, напівдорогоцінним камінням, підлягають обов'язковій реєстрації в Пробірній службі.

   Пункт 4 статті 22 Закону України "Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними" передбачає відповідальність за здійснення діяльності щодо операцій з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням та виробами з них без обов'язкової реєстрації в Пробірній службі.

  ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ РАЙОНУ!

  Інформаційне повідомлення щодо стажування у Німеччині спеціалістів, які працюють у сфері бізнесу. На виконання Указу Президента України від 3 липня 2000 № 849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва» в області реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 № 1358.

   До участі у зазначеній Програмі можуть бути залучені менеджери, керівники середньої та вищої ланки суб’єктів підприємницької діяльності району.

  Переглядів 51781 Останнє редагування Четвер, 24 червня 2021 13:30
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua